@ndrijko34: Чому вона не хоче йти на город? #андрійко #скетч #пародія #Love #чоловікіжінка

•АНДРІЙКО•
•АНДРІЙКО•
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 17 June 2026 05:33:34 GMT
33643
1582
143
606

Music

Download

Comments

pavyk43
Pavyk43 :
З козирів зайшов. Біляш і квас. Що ти робиш зі мною
2026-06-17 15:03:45
58
marinkaharkin
Маринка Харкін :
Ось він — справжній український енергетик: біляш і квас! 😂....але не сьогодні 😄...не сьогодні
2026-06-17 05:44:17
49
anderefree7
Anderefree7 :
я так розумію, що після слов "біляш і квас", всі задумались😁
2026-06-17 08:58:40
20
oksanafranchukyavorska
Оксана :
Вона зупинилася,думала ви одумаєтесь і все ж таки скажете ну добре куплю пива😂Хто ж на квас поведеться...
2026-06-17 15:45:59
19
user_natagrom
Наталія Громова 🙋 :
аж квасу пішла куплю 😂
2026-06-17 10:15:13
5
zlaya_lizy
Elizabeth ✨ :
Шедеврально!!! У Вас велике майбутнє!!!!🥰🥰🥰
2026-06-17 10:20:44
16
user8388448145256
Lily :
😅😅😅 да , за біляш і квас можна і посапать
2026-06-17 07:31:50
3
slava_tykha
slava_tykha :
Ви зірка!Привертаєте увагу і цікавість.Нехай Вам щастить🙌
2026-06-17 11:11:25
1
linusia72
Lina :
ой,так давно біляші не їла,кидай адресу, точі сапу,шліфуй держак,я вже мчусь😏😂
2026-06-17 08:31:25
1
tanichka_fada
Таня :
Не треба було так діставати, тепер вже квас не допоможе 😂
2026-06-17 07:56:30
3
aleks.aleks1319
Aleks Aleksaleks.alekS♍️♍️♍️♍️ :
ще так ніхто не підкатував до Клер😂🥰🥰🥰💪
2026-06-17 07:11:38
2
jvilna
Maryna :
Ти диви яка цаца !!! Біляш і квас їй не таке !!!
2026-06-17 14:27:23
3
olha_leben
Zusammen 💓 :
гадала, що за біляш піде 🤣
2026-06-17 13:56:03
1
izida.shop
Ізіда каміння та фурнітура :
😁👏Ну не знаю… за беляш могла б и подумать 🥰
2026-06-18 05:33:29
2
hutsulyanka7
Hutsulyanka :
❤️сумно🥺😣
2026-06-17 12:11:30
1
user09bcayxdxh
Тетяна Василівна 💙💛🫶🫶 :
Клас 🔥🔥👏👏👏👏😅😅😅😅
2026-06-17 06:46:10
1
olgalitvinsakhno
Ольга Литвин-Сахно :
Я валяюсь 😂😂😂
2026-06-17 20:30:30
1
dyk7v6km1myn
@Greench :
Треба було з козиря, 🍺 та шашлик😂👍,а він квас😂
2026-06-17 07:38:47
1
svetlana78769
Svetlana78! :
жіночий хребет не для городу 🥰
2026-06-17 12:25:41
5
fasad_uncut
Fasad uncut :
Фатальна помилка, така гарнюня пʼє пиво 🍺
2026-06-17 05:58:50
2
alexey_5553
Олексій Т :
Треба було пиво з креветками пропонувати 😁
2026-06-17 07:45:09
1
user1371351668825
Надія :
мені б ті слова"куплю тобі пивасіка і рибку"я тут як тут😂😂😂🤣🤣🥰
2026-06-17 12:27:03
2
user1349081998271
Георгий Басов :
Ты все напугал. Надо было идти с ней , поесть попить а потом про свой огород. Прям как маленький.
2026-06-17 15:29:31
2
vosyk1982
Vosyk :
Майже заманив, треба було ще запропонувати сало, чорний хліб і хрумкого огірочка
2026-06-17 15:20:05
4
To see more videos from user @ndrijko34, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About