@mike.traderfx: SpaceX miało wejść w okolicach 135 dolarów. Ostatecznie wycena pojawiła się bliżej 175–200 dolarów. Problem? U części brokerów nie było nawet możliwości normalnego handlu. 📉 I właśnie dlatego bardzo ostrożnie podchodzę do takich gorących premier. Gdy emocje są ogromne, a dostęp ograniczony, inwestor indywidualny często jest na gorszej pozycji niż duzi gracze. Dlatego wolę poczekać, aż kurz opadnie i rynek pokaże realną wycenę. Daj znać w komentarzu 💬 Co myślisz o takich debiutach i czy próbowałeś kupić akcje w dniu wejścia na rynek? 👇 ⚠️ Materiał ma charakter edukacyjny i nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej.
Najlepsze jest to że jak tesla wchodziła to mówili że będzie po 0 , nie ma szans dziś Tesla 400 dolarów ile kosztowała 17 dolarów ?
2026-06-17 18:16:01
2
Piotr Długi :
Na +500 możesz kupić lub sprzedać
2026-06-17 21:00:30
1
rafalwiechec :
Po 116€ kupiłem 😏
2026-06-18 07:57:21
1
FranioFranio :
Gruba A to ściema B ma elon
2026-06-17 21:17:01
0
daaniell0205 :
mysle , że po 4 dniach zarobilem na jednej akcji prawie 60 dolców
2026-06-17 19:41:24
1
Im_Apparently :
To tylko shorty a na dluga prawdziwa investycje tylko zloto ale kto to zrozumie
2026-06-18 01:57:20
0
konradjan :
Myślę że firmą spadnie do 100 ale inwestycja długoterminowa myślę że pójdzie bardzo wysoko. To jest firma którą Cieszko określic do jakich dojdzie kwot
2026-06-17 17:03:26
1
To see more videos from user @mike.traderfx, please go to the Tikwm
homepage.