@alinamarketingdigital: De când am devenit mamă, îmi doresc un singur lucru: ca ai mei copii să rămână unul lângă celălalt, indiferent unde îi va purta viața. Să știe că, atunci când lumea pare grea, au mereu pe cineva care îi înțelege, îi sprijină și îi iubește necondiționat. Legătura dintre frați este un dar neprețuit. O legătură pe care sper să o păstreze toată viața. 🤍 Spune-mi în comentarii: ai un frate sau o soră cu care ai rămas apropiat(ă)? #romaniadinstrainatate #mamicainuk #mamadedoi