Buna seara as dorii sa iau legatura cu Dumneavoastra pentru a face si eu o Asigurare de viata deoarece sunt Mama singura si doresc sa mi asigur Copilul daca in Caz " mi sw va intampla ceva mie"". cum iau legatura cu Dumneavoastra? Seara Binecuvantata.
2026-06-17 19:30:15
0
nadia :
❤️❤️❤️🥰
2026-06-17 22:40:34
0
To see more videos from user @anna.nfinanz.de, please go to the Tikwm
homepage.