ADEVARAT NU POT RENUNTA. PUR SI SIMPLU O IUBESC SINCER. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-17 15:26:23
14
Alex Sion :
Nimeni nu apreciază,pleacă până nu apare altcineva!
2026-06-17 15:25:32
36
NICUBEL :
pana cand?totul are o limita..
2026-06-17 17:01:51
39
Mia :
Este relativ !
Când te ști tu pe tine că ai dat totul bărbatului tău :respect,loialitate,susținere,iertare,apreciere și mai ales iubire pură si adevărată și vine o zi când ești dezamăgit de ceea ce ai primit în schimbul totului dăruit de tine,hmmmmm.....este greu să ierți,să rămâi.Nu suntem perfecți dar am fost perfecți în relație în căsătorie de aceea nu este ușor să mai ierți,să rămâi.
2026-06-20 06:15:55
2
Alex MSD :
Perfect, ai mare dreptate 😌
2026-06-21 06:08:50
0
🚛Sergiulika🚛 :
Nu e apreciere dacă rămâi. Aprecierea apare după câțiva ani 🤔🤔
2026-06-17 21:35:22
7
SoulDrops :
din pacate am incercat tot ce s a putut ... nu mai pot...
2026-06-18 07:35:53
1
dyldy zidarul :
iubirea nu dispare dar rămân sechele
2026-06-17 17:47:00
17
Relu Relutzu🇱🇻 :
risipă de timp !!
2026-06-17 19:48:29
11
any :
sotul meu ,da exact asa a facut si a reusit sa ma recucereasca dupa ce ma pierduse ,acum il iubesc mai mult ca oricand!
2026-06-18 06:49:13
10
Olteanu 💪 :
Mare dreptate 👏dar nu tot timpul merită sacrificiul 😒
2026-06-18 11:08:19
5
🆘💎 SAMIR EMIR 🚀 :
Totul are o limită da .
2026-06-19 07:10:14
2
@CristiCristian :
❤️🥰😉👌✌️😌👊💋🤙💪🙏
2026-06-18 10:42:29
1
Nuta Pitan :
Corect punctat 👍
2026-06-18 11:12:34
1
savupetru36 :
Foarte adevărat spus bravo domnule
2026-06-18 06:47:16
1
Romica :
Adevarat
2026-06-18 05:47:52
1
Vasile Stamatin :
Vorbe adevărate ai tot respectul
2026-06-19 02:01:51
1
Mihaela Buda :
Da sînt❤️❤️
2026-06-18 06:47:06
1
I H F :
foarte foarte adevărat
2026-06-19 04:00:46
1
florinmuntean45 :
foarte frumos 😘😘😘
2026-06-17 22:06:02
1
🥺 A&G 🖤💔 :
mulțumesc🙏🙏 chiar mă regăsesc în totalitate .și numi pare RAU cu toate că nu-mi răspunde 🥺🥺voi continua sa o iubesc indiferent de ce va fi .
2026-06-17 16:02:49
2
Maria Zara :
Da am trāit asta @
2026-06-17 15:55:33
2
nikolas :
iubesc cu tot sufletul meu mă respinge am greșit amândoi foarte mult îmi este greu sa plec de lângă femeia pe care o iubesc
2026-06-17 21:01:22
2
To see more videos from user @nconstantin_.33, please go to the Tikwm
homepage.