@smithsmith753: Știai că la Smith&Smith plătești facturile cu numerar cu doar 3 lei comision?

Smith&Smith
Smith&Smith
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 17 June 2026 13:47:12 GMT
833946
2288
168
384

Music

Download

Comments

ali1234.5678.9
Ali :
știai că poți plăti facturile și fără comision?
2026-06-19 08:04:17
34
magdone.vlaicu
Magdone Vlaicu :
De ce? Sunt 3 lei banii mei. Pt ce comision?
2026-06-20 21:24:13
11
petruapostol45
Petru Apostol45 :
platesc si launii credit
2026-06-28 12:01:41
0
iondavid965
iondavid965 :
plătește tu,eu plătesc fără comision.
2026-06-28 10:11:05
1
gomorra795
Gomorra :
Știai că plătesc facturi și nu plătesc comision?🤣
2026-06-20 17:47:48
24
valentinbuti01gmail.co
Valentin Buti :
neinteresant..le plătesc direct dp telefon
2026-06-19 12:36:24
8
vioignat
Vio Ignat :
Știai că pot plăti facturile online fără să-ți dau ție 3 lei/factură???
2026-06-18 20:51:01
9
gheorghe159
Gelu Mony :
știai că se pot plăti gratis direct de pe cardul tău
2026-06-26 15:42:51
0
danageorgescu8
danageorgescu8 :
Eu vreau sa plătesc fără comision.
2026-06-20 08:11:31
19
elenasimion875
Elena Elena :
Întreb și eu cine ia comisionul 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2026-06-25 07:24:34
7
ioancornea0
ioan cornea :
nu stiam frate, eu ca prostul le plateam fara comision.
2026-06-26 14:55:32
7
ioskukozak
ioskukozak :
pentru ce comision ????asta e furt 😡
2026-06-21 12:08:36
13
bobbyburian7
bobbyburian7 :
Ha ha ha...eu platesc gratis
2026-06-17 19:03:10
7
maidan413
Maidan :
prefer sa dau 3 lai comision dar am controlul banilor mei
2026-06-18 21:29:21
12
adriana.ionescu678
Adriana Ionescu :
Fără reclamă cu comision.Huuuuooooo! Marș
2026-06-23 08:40:58
11
florindanbaciu
florindanbaciu :
și trei lei e mult @
2026-06-18 17:32:57
8
admi.ciulin0
Adămiṭă Ciulin :
pentru ce să dai comision, e înșelătorie
2026-06-20 12:42:20
5
victorviorelmitrus
Victor Viorel Mitrus :
Plătesc factura cu cardul folosind aplicațiile fără comision
2026-06-22 09:19:02
6
slemcp
Mihai :
Se poate și gratuit fără comision
2026-06-23 20:53:03
4
bobby17_17
Bobby17_17 Aura 11-11 :
În. sectorul. 1. București. există. ? Am. vecini. care. vor. sa. plătească. așa Mulțumesc.
2026-06-19 16:54:34
1
rusetadrian
Adrian :
Știam ca le plătesc din aplicația băncii gratis 😁
2026-06-25 19:55:07
2
luciseregiris
luciseregiris :
da fără comision nu acceptați?
2026-06-25 15:43:07
2
doruvasi
Doru Vasi :
știam că pot plăti online fără comision😁
2026-06-22 12:34:59
2
marianasoare213
Mariana Soare :
Eu plătesc cash și fără comision
2026-06-21 05:45:18
0
To see more videos from user @smithsmith753, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About