Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@smithsmith753: Știai că la Smith&Smith plătești facturile cu numerar cu doar 3 lei comision?
Smith&Smith
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 17 June 2026 13:47:12 GMT
833946
2288
168
384
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.85MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.19MB
)
Watermark .mp4 (
1.85MB
)
Music .mp3
Comments
Ali :
știai că poți plăti facturile și fără comision?
2026-06-19 08:04:17
34
Magdone Vlaicu :
De ce? Sunt 3 lei banii mei. Pt ce comision?
2026-06-20 21:24:13
11
Petru Apostol45 :
platesc si launii credit
2026-06-28 12:01:41
0
iondavid965 :
plătește tu,eu plătesc fără comision.
2026-06-28 10:11:05
1
Gomorra :
Știai că plătesc facturi și nu plătesc comision?🤣
2026-06-20 17:47:48
24
Valentin Buti :
neinteresant..le plătesc direct dp telefon
2026-06-19 12:36:24
8
Vio Ignat :
Știai că pot plăti facturile online fără să-ți dau ție 3 lei/factură???
2026-06-18 20:51:01
9
Gelu Mony :
știai că se pot plăti gratis direct de pe cardul tău
2026-06-26 15:42:51
0
danageorgescu8 :
Eu vreau sa plătesc fără comision.
2026-06-20 08:11:31
19
Elena Elena :
Întreb și eu cine ia comisionul 🤦♂️🤦♂️🤦♂️
2026-06-25 07:24:34
7
ioan cornea :
nu stiam frate, eu ca prostul le plateam fara comision.
2026-06-26 14:55:32
7
ioskukozak :
pentru ce comision ????asta e furt 😡
2026-06-21 12:08:36
13
bobbyburian7 :
Ha ha ha...eu platesc gratis
2026-06-17 19:03:10
7
Maidan :
prefer sa dau 3 lai comision dar am controlul banilor mei
2026-06-18 21:29:21
12
Adriana Ionescu :
Fără reclamă cu comision.Huuuuooooo! Marș
2026-06-23 08:40:58
11
florindanbaciu :
și trei lei e mult @
2026-06-18 17:32:57
8
Adămiṭă Ciulin :
pentru ce să dai comision, e înșelătorie
2026-06-20 12:42:20
5
Victor Viorel Mitrus :
Plătesc factura cu cardul folosind aplicațiile fără comision
2026-06-22 09:19:02
6
Mihai :
Se poate și gratuit fără comision
2026-06-23 20:53:03
4
Bobby17_17 Aura 11-11 :
În. sectorul. 1. București. există. ? Am. vecini. care. vor. sa. plătească. așa Mulțumesc.
2026-06-19 16:54:34
1
Adrian :
Știam ca le plătesc din aplicația băncii gratis 😁
2026-06-25 19:55:07
2
luciseregiris :
da fără comision nu acceptați?
2026-06-25 15:43:07
2
Doru Vasi :
știam că pot plăti online fără comision😁
2026-06-22 12:34:59
2
Mariana Soare :
Eu plătesc cash și fără comision
2026-06-21 05:45:18
0
To see more videos from user @smithsmith753, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
انتم أنجس مما توقعت! 🍂
muje nafrat krne he nh ae maf kr k sidha un logo ko he chor deya😓😓😞😞#🤭🤭 #Shizarao
Single mom of 3 kids
@Rafael Cabral @Cê Tá Doido Festival @Panda 🐼 @Humberto e Ronaldo @Ícaro e Gilmar #mjmusiccy
@lukinhacantor @rafael_cabral4 #MJMUSICCY #mjmusiccy #lukinhas #forró #sertanejo #musica #fyp
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy