@nv.ua: 👩☃️ Перша жінка-очільниця «Вернадського»: Анжеліка Ганчук про відповідальність на краю світу Жінки давно є частиною антарктичних досліджень, але лише зараз українську експедицію вперше очолила жінка. Анжеліка Ганчук — начальниця станції «Академік Вернадський» — про те, як керувати командою в ізоляції. Це розмова про науку, полярний побут і про те, чому на очільниці лежить особлива відповідальність: довести, що професіоналізм не має гендеру. #nv #україна #перемогазанами💙💛💪 #Антарктида #АкадемікВернадський