@nv.ua: 👩☃️ Перша жінка-очільниця «Вернадського»: Анжеліка Ганчук про відповідальність на краю світу Жінки давно є частиною антарктичних досліджень, але лише зараз українську експедицію вперше очолила жінка. Анжеліка Ганчук — начальниця станції «Академік Вернадський» — про те, як керувати командою в ізоляції. Це розмова про науку, полярний побут і про те, чому на очільниці лежить особлива відповідальність: довести, що професіоналізм не має гендеру. #nv #україна #перемогазанами💙💛💪 #Антарктида #АкадемікВернадський

nv.ua
nv.ua
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 17 June 2026 17:30:00 GMT
617
25
0
1

Music

Download

Comments

There are no more comments for this video.
To see more videos from user @nv.ua, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About