mordo pamiętaj że każda zmiana często kończy się szeregiem bugów typu dziury w mapach więc daj im trochę czasu niech se to ogarną ja wiem że okrągła rocznica ale na koniec dnia jest taka jak 10 wcześniejszych
2026-06-18 08:09:18
2
nekuu :
nie powinni zmieniac teraz z powodu rocznicy tylko powinni zmieniac jak wszystko dopracuja i bedzie gotowe
2026-06-17 19:20:23
4
Deadhard :
ja bym bardzo chciał Dbdxsupernatural możliwość grania Deanem albo Samem
2026-06-17 20:07:49
2
twój_stary_winiaryinator3 :
Tylko przypomnę, że mieli dodać możliwość grania 2vs8 na customach i dalej tego nie dostaliśmy.
2026-06-18 07:30:22
0
𒐫𒐫𒐫 𒐫𒐫𒐫 :
ja sb na 10lexie kupilem pinheada
2026-06-18 04:07:10
0
Marek Lewarek :
Nahh jak bedzie zwiewalo pociski rzucane np springtrap to ta gra upadnie raczej bo duzo osob lubi grac huntress albo goontrapem
2026-06-17 20:58:55
0
Trainer of Stay Gold :
będą perki pod pogodę?
2026-06-17 18:53:35
0
何か:3 :
A co z skinę do krasue?
2026-06-17 18:46:04
0
boarbase.pl :
Kolejna wtopa dead by daylight
2026-06-17 16:28:16
1
To see more videos from user @tommyysheelby, please go to the Tikwm
homepage.