Немає нічого кращого за віддалену роботу, зп та сама тільки непотрібно по 2-4години кожен день витрачати на дорогу, працювати з будь якого місця, головне щоб інтернет був🥰
2026-06-17 15:42:05
18
Анна :
віддалено це просто ідеальна робота.
а офіс то жесть встати за 2 години до роботи прийняти душ , висушити волосся, поїсти вийти вчасно , щоб ще годину добратись до роботи, профукати весь день , потім прийти до дому виснаженою . нафіг воно потрібно
2026-06-18 19:36:58
2
Uvaga :
2 роки віддалено,це краще,що зі мною трапилось😁 Да,трохи здичавіла, мені навіть не хочеться йти в магазин по продукти, доставка. Зате я виходжу в люди тільки,коли є ресурс, мені хочеться і комфортно спілкуватись з людьми, але вони дуже сильно набридають(і воняють,як добре без рандомних чужих людей)
2026-06-17 19:59:49
2
Любов Вільна :
ага о 5:30 вставати щоб приїхати о 20:00...прям мрія😅
2026-06-18 11:57:32
1
Kateryna T :
з 2020 віддалено, був легкий шок, коли 2 місяці у відрядженні кожен день в офіс їздила😂
2026-06-18 08:24:19
0
дашуля❤️ :
1
2026-06-17 15:19:13
1
🩶𝑽𝒆𝒔𝒑𝒆𝒓 𝑩𝒓𝒐𝒅𝒚🩶 :
6 років офіс, з 2022 віддалено
Є плюси і там і там АЛЕ
1. Бережу спину
2. Меньше хворію ОРВІ
3. ДОРОГА В ЧАС ПІК ЦЕ АДІШЄ НА ЗЕМЛІ
4. Легко контролюю харчування
5. Відкрила для себе доставку продуктів і не треба бігати з важкими пакетами (дивитися п.1)
Один мінус - набагато меньше рухаюсь та проводжу час на свіжому повітрі😔
Якось так😁
2026-06-17 15:33:00
4
To see more videos from user @nasen4ik, please go to the Tikwm
homepage.