@valerikiry: Сьогодні готую дуже ніжну запіканку з куркою та кабачком. 😍Вершки від @Житомирський молочний завод роблять її соковитою, сир дає ту саму апетитну тягучість, а вершкове масло неймовірного смаку ☺️ 📝 Інгредієнти: 🌿Куряче філе — 1 шт 🌿Кабачок — 1 шт 🌿Яйця — 4 шт 🌿Помідори — 2 шт 🌿Цибуля — 1 шт 🌿Вершки — 100 мл 🌿Сир — 100 г 🌿Вершкове масло 🌿Сушений часник 🌿Чилі 🌿Сіль 👩🍳 Приготування: Кабачок нарізаємо тонкими слайсами або кружечками та викладаємо на дно форми. Куряче філе нарізаємо кубиком, додаємо сушений часник, чилі та сіль. Добре перемішуємо 👌 В окремій мисці збиваємо яйця з вершками, додаємо натертий сир та з’єднуємо все з курячим філе. Викладаємо рівномірним шаром зверху на кабачки. Далі додаємо шар цибулі, зверху — кубики вершкового масла, потім помідори та ще трохи сиру 😍 Відправляємо у духовку на 40–50 хвилин до рум’яної скоринки. І все — неймовірно ніжна, соковита та дуже смачна вечеря готова 🤤
Valerikiry Фудблог
Region: UA
Wednesday 17 June 2026 15:32:51 GMT
Music
Download
Comments
Анна Кілініч :
Це де?))) у нас по 70😳
2026-06-17 20:46:16
74
user6323323756212 :
Я краще скумбрію куплю по 8 😂😂😂
2026-06-18 06:31:16
50
Valentina_ :
де це по 8?????У велмарті сьогодні замучані та жовтуваті по 40!!!! Тож не брешіть
2026-06-18 13:25:42
5
nati_Lady :
По 8??это наверное там же где и скумбрия😂
2026-06-18 18:04:13
21
Танюшка :
по 8 шкурка від кабачків
2026-06-19 20:23:32
4
Small :
По 80 у нас!!
2026-06-18 14:07:59
2
LIUDOK :
по 60😳
2026-06-18 11:27:20
0
ВИКА ВИКТОРИЯ :
А прошлом году ,осенью они и были по 8-10 гр.А сейчас 40-60гр. Я в этом году тоже уже делала котлетки с сыром из кабачков.Есть рецепты у меня на странице 🥰
2026-06-18 07:30:55
6
🌹 :
Кабачки по 60
а поки мої дозріють то я забуваю всі рецепти😂
2026-06-18 07:06:51
7
Татьяна Хоменко :
Можливо ви хотіли сказати; 58???
2026-06-20 23:28:39
0
fedorova 1987 :
по 20 грн
2026-06-19 08:12:02
1
Оксана Неус :
25 сьогодні 👍
2026-06-18 14:13:16
1
Николь :
со скумбрией не перепутали😂
2026-06-18 13:20:02
2
Таня Семеляк :
в нас по 40
2026-06-18 13:35:48
1
user6817177503631 :
Мої кабачки достигають на городі, обов'язково скористаюсь цим рецептом!👍🤗🌻
2026-06-17 16:25:23
1
🇺🇦Irusya🇺🇦 :
8????80
2026-06-18 13:46:56
1
Людмила :
Кабачки по 8, а сир та масло ?
2026-06-18 07:07:29
1
natylik :
2026-06-17 21:07:10
0
Анна Петрова :
Це в магазині де скумбрія за дарма по 8?
2026-06-18 15:04:13
9
djmindfreak :
По 8?! Це відео за який рік?! 😅 У мене самі дешевші по 30
2026-06-17 21:56:48
7
LM :
У нас 40 Вінницька область
2026-06-21 17:12:04
0
Alenka :
ага скумбрію по 8 теж вже їли 😁 тепер кабачок 😂
2026-06-21 19:08:16
0
Аличка :
сьогодні таке робила але кабачки по 46
2026-06-22 17:13:12
0
Elen :
По 8 -чого???
2026-06-21 12:28:38
0
Julia :
🔥🔥🔥 Більше сиру! Смакота! 🔥🔥🔥
2026-06-18 01:57:28
1
To see more videos from user @valerikiry, please go to the Tikwm
homepage.