Buna ziua ! Se poate inmatricula/ circula cu el pe drumurile publice? Vine cu carte?
2026-06-17 16:26:51
0
Ion :
Da se înmatriculează am luat și eu am făcut RAR nr de la primărie și Circul fără probleme ..nu trebuie permis 👏👏👏👏. Bravoooo Marius cu băieții de la NIBO UTILAJE BIHOR
2026-06-18 17:29:51
0
To see more videos from user @mariusavram.ro, please go to the Tikwm
homepage.