Подаюсь вперше на продовження і вже зробила заявку але не зрозумівши питання про яку візу йдеться ,то вказала що уже є . Чи можуть відмовити в продовжені ? Чи мені потрібно знову подаватися але правильно вказати уже перше питання ,що у мене його ще не було
2026-06-17 19:44:52
3
Станислава Суханова :
Дякую вам за інформацію 🙏🏻🥰
2026-06-18 16:12:51
2
Ирина Валентиновна :
Дякую. Дуже актуально❤️❤️❤️
2026-06-17 20:07:07
4
Tatianka :
доброго дня, у нас візи подовжено по старим паспортами, зараз є нов паспорти, будемо продовжувати восени, коли мені треба внести нові паспорти? перед оформленням нового продовження візи?
2026-06-18 11:27:59
1
Carpe_Diem :
Перше подовження подається за 30 днів до закінчення візи а друге за 3 місяці?
2026-06-18 12:14:22
0
NK :
Вопрос ,если подаешь за 90 дней на 24 месяца! решение будет когда... до срока окончания визы или после ! спасибо за ответ !
2026-06-21 20:37:04
0
Khrystyna Kv. :
А якщо паспорт до 2028 року, перше UPE (18міс) закінчиться в 2027 році, то як подати на 24 міс?
2026-06-17 17:54:11
0
Квіточка🇺🇦 ….🇺🇦🌹🌺🌹☘️☘️ :
Огромное вам спасибо за важную информацию как раз в сентябре буду подоватся
2026-06-18 04:40:49
3
Іруся :
Щиро дякую вам за інформацію.
2026-06-18 07:06:08
0
Lorik :
Дякую Оксаночка❤️, якраз іду додому у відпустку і поміняю закордоний паспорт, бо скоро закінчується термін. І буду вказувати в своєму акаунті дані нового паспорту..Дякую за інфу.🥰🥰і
2026-06-17 18:08:53
1
÷) :
Дякую!!!
Як завжди корисна інфа
2026-06-17 17:07:18
2
Альона :
Дякую Вам за корисну інформацію!
2026-06-18 14:16:26
1
l_anastasiika :
Хтось підкаже якщо найперша віза закінчується в середині вересня, але на початку серпня запланована відпустка в іншій країні, по термінам краще до відпустки чи після подаватись?
2026-06-19 20:36:07
0
Natalia :
дякую🥰
2026-06-18 21:52:52
1
Vadym :
Дякую за інформацію
2026-06-17 16:57:03
1
anna.vangorodska :
Дякую!😉
2026-06-17 17:50:02
2
Juicy_fruit_elen :
спасибо, очень полезно
2026-06-17 17:10:19
1
Lana_FoX :
вопрос: у меня заканчивается виза которая была 3 года. самая первая.. тогда на какое продолжение мне нужно подавать заявку?
2026-06-18 13:10:49
0
anna@anny@ :
Підскажіть, мені скоро продовжувати UPE 2. Коли я продовжувала її вперше ( UPE 1) я використовувала БРП, але все одно мене відправили на здачу відбитків у візовий центр. Тому я хотіла запитати при подачі UPE 2, мені знову використати БРП чи паспорт, який просканували у візовому центрі при першій подачі UPE ?
2026-06-22 20:48:05
0
💃Yana :
Найкраща ❤️❤️❤️
2026-06-17 16:25:27
4
💃Yana :
Дякую 😘
2026-06-17 16:25:18
2
wolfgv :
хорошая новость спасибо!
2026-06-17 18:37:28
2
cwyah :
Я в захваті від Вашого камуфляжу)
2026-06-17 23:05:34
0
damon_pastry :
Доброго дня. Можливо знаєте, чи можна з простроченим внутрішнім паспортом (я фото в 25 років не міняв, зараз мені 30), подати на закордонний? Бо десь чув що якщо в країні військ стан то він дійсний вважається, і якзо ні то де його можна зробити. В мене ніколи не було Дія, і я в Україні років 6 не був і не збираюсь туди ніколи повертатись, в поані я би не хотів робити військ квитки чи як воно називається щоб зробити паспорт, якщо раптом будуть просити при подачі.
2026-06-17 18:00:32
0
Katia :
Будем подавать) немного позже 👍🏻🥰
2026-06-17 16:39:58
2
To see more videos from user @oksana_uk_guide, please go to the Tikwm
homepage.