@funzczytania: Boże 😍,jakie to było cudowne 🤩 Mam totalną obsesję na punkcie tej książki 📚 ”Nocticadia” - Keri Lake #najlepszeromanse #najlepszeksiążki #romantasy #romantasybooktok #noweromanse ( współpraca @Filia Story @wydawnictwohype )
Kocham tą książkę!!! Chce część o wiadomo kim i siostrze głównej bohaterki hahhaha
2026-06-17 19:08:45
4
Agata 🙈 :
Specjalnie zostawilam ja na jesien zeby jeszcze bardziej czuc ten vibe i juz nie moge sie doczekac zeby to przeczytac 😍 czytaj Wladce soli i kosci! Ja dostalam obsesji na jej punkcie i dzieki niej pokochalam Keri 😭
2026-06-20 18:57:27
1
Gosia 0870 :
Mam na regale anatheme i władcę soli i kości 😅 nietknięte! Czytaj Władce i koniecznie daj znać 🥰
2026-06-17 18:40:07
2
_bookcreature_ :
Zdecydowanie Władca 👍
2026-06-18 14:08:03
1
wasilewska.autorka :
jak bardzo on jest hot? (wybacz za pytanie, ja prosta baba jestem 😅😁) 🔥
2026-06-17 17:40:45
2
aga.by97 :
Wiem, że mam obsesję, kiedy pewną trylogię 👀 mam ochotę przeczytać po raz drugi w tym roku i po raz enty w ogóle 🤣 ale Nocticadia też mnie wciągnęła 😁
2026-06-17 17:40:22
1
roksana :
ile będzie tomów?
2026-06-18 07:00:32
1
kamila :
władcę bo anathema nie jest zakończona 🥰
2026-06-18 14:17:17
1
zdrowo_tez_smacznie :
Nigdy nie czytałam żadnego dark romantasy, a właśnie widziałam, że ta książka pojawiła się w Empik go i tak myślę czy warto 🙈 no ale chyba przekonałaś!
2026-06-17 20:02:24
1
💜Maja💜 :
Takie obsesję można mieć, a tą książkę mam czeka aż przeczytam 💜🖤
2026-06-17 18:44:14
1
MikaMo :
Obie czytaj😁😁😁kocham każdą jej książkę
2026-06-18 06:16:14
1
zuzia288 :
też mam obsesję na punkcie Nocticadii 🤭a dopiero jestem na 250 stronie a już kocham 😍
2026-06-17 18:27:05
1
kamaczyta :
Niunia, dodałam ją do koszyka ❤️DZIĘKI!
2026-06-17 21:40:24
1
xxxx :
nie wiem czy to obsesja 🤭 ale jakiś czas temu czytałam Sick Game tak mi się spodobała że teraz jak czytam jaka kolwiek książkę to mam z tyłu głowy ta jedna ☺️i w głowie mam Jokera Harley Quinn lub Langera 🤭🤣
2026-06-17 19:11:27
1
mj2040 :
jestem przed lekturą 😁 już nie mogę się doczekac
2026-06-21 09:28:02
1
weronikaokrzeszowska :
uwielbiam władcę. to była moja 1 książka od Keri i przez nią sięgam po kolejne
2026-06-18 05:03:55
2
Des&Declan :
wyspa grzechu i cieni....rewelacyjna🥰
2026-06-19 07:59:28
1
Books88Zone 📖 :
Kocham nocticadie! 🥰
2026-06-17 19:10:27
1
Books88Zone 📖 :
Ja czytałam anatheme i kocham 🥰 a ta druga też pójdę nadrobić 🤭😂
2026-06-17 19:11:04
1
Marta Bacic 📚✍️👩💻 :
A jest lepsza niż Anathema? 😭
2026-06-18 09:04:09
0
ksdaga17 :
Ja mam taka obsesje na punkcie calego Wampirzego cesarstwa i nie moge na to nic poradzic🥰
2026-06-17 19:08:19
1
Asia Z. :
Mną też zawładnęła 😈🫦🤭
2026-06-20 13:44:59
1
domi_z_tiktoka :
ja mam obsesje na punkcie wszystkich książek @Agata Polte ❤️
2026-06-23 07:40:38
1
👼🏻Paulaa Kozłowska👼🏻 :
To ja tak mam z książkami @𝖉𝖔𝖒𝖘𝖟𝖆 MATKO BOSKA UWIELBIAM CAŁYM SERCEM 😭💙💜
2026-06-17 17:38:49
1
To see more videos from user @funzczytania, please go to the Tikwm
homepage.