Contentul s-a transformat în a denigra Germania din orice punct de vedere. Josnic 😏😏😏
2026-06-19 15:46:18
5
Florin :
T-e contrazic dar în Olanda s-au ori unde se cere o limbă străină să ști nu m-ai în Germania!!!
2026-06-17 17:52:37
1
𝐏.𝐀.𝐂.𝐔𝐔 🏆 11:11 :
Greșesc cu ceva ? 🧐
2026-06-17 17:38:43
0
mariamair525 :
Nu☝️Aici unde stau eu este cel mai mare Amazon Nu vreau sa exagarez dar cred cā 90%din Personal sint romāni si foarte multi moldoveni si cautā in continu personal
2026-06-18 09:21:28
0
eudoareu :
Pai eu de abea am venit si stiu putina germana si lucrez la Banca ca si director de filiala ! iar fara germana prietenul meu lucreaza ca si inspector la protectia consumatorului !
2026-06-20 14:23:36
0
Marius :
Si ce propui?
SA invete nemti romaneste?
2026-06-20 11:54:30
3
Badea Marian :
si in engleză poți să comunici 🥰🥰🥰
2026-06-18 15:10:57
0
Cristi Nalbaru :
fals sunt o grămadă de curieri in germania 😂😂😂😂
2026-06-17 17:51:48
3
Dan Berindei223 :
cheamal în olanda .
2026-06-21 11:00:57
0
Ada Camelia :
Si in Olanda in cel mult un an va.fi la.fel.
2026-06-21 11:12:12
0
MaRoNe :
Daaaa…..dar să se evite asemenea situații, ar trebui să stea toți acasă și nu am mai spune asemenea aberații. Sănătate și numai bine la toată lumea .👋
2026-06-19 10:21:22
1
user5940674765912 :
Nu i normal???
2026-06-21 04:43:20
0
Olaru Liliana :
Corect!
2026-06-20 15:29:39
0
tecuandrei380 :
si asta nu e loc de muncă
2026-06-20 10:20:33
0
Liliana :
Așa este ,și eu caut de ceva timp 🤔
2026-06-19 08:09:17
0
iulian ilina :
pai daca vrei sa câștigi mai bine trebuie sa ști limba ,ii clar
2026-06-18 19:26:55
0
Florin :
OK și dacă nu ști nici engleza ce faci unde t-e angajezi?
2026-06-17 18:08:13
0
mariamair525 :
aici este Amazon Prime ☝️👍
2026-06-18 09:25:40
1
Szilveszter :
exact sunt foarte discriminativi nu mai maduc acolo ca nu e pentru mine
2026-06-17 19:06:59
0
Ovidiu Sustic651 :
povesti...
2026-06-21 09:58:29
0
silviu85 :
stai cuminte ăla nu vrea să lucreze,poți lucra si fără limbă bossule
2026-06-18 15:16:10
3
Geani Geani491. :
pe șantier nu se cere
2026-06-17 17:46:25
1
mvladu86 :
dai la masă drastic , tu în Olanda vorbești în română?? probabil în engleză , asta pentru că acolo engleza este parțial oficială, majoritatea o vorbesc fluent iar în Germania nu este cazul. plus că este și greu să lucrezi cu unul pe care nu-l înțelegi. îi spui una și face asta 😅 . și mai e ceva : când mergi într-o casă străină,,. respecți regulile casei.
2026-06-19 07:33:28
2
MutuFlenchi :
si nu e normal sa ceara limba germana, doar in romani e posibil ca asiaticii sa fie angajati fara sa cunoasca limba
2026-06-18 10:39:48
2
Chivu.7373 :
el vrea să învețe nemții românește ca să poată muncii.😁
2026-06-18 18:21:14
3
To see more videos from user @p.a.c.uu, please go to the Tikwm
homepage.