@mari_nogina: А скільки ще документів треба для відкриття кавʼярні, тому Гайд - це те, що розставить по місцям ваші питання , що ще треба для відкриття кавʼярні окрім ФОП . Більше про кавʼярні інст: nogina_mariya #кавярня #відкриттякавярні #власниккавярні

Керуюча кав‘ярнями💵☕️
Керуюча кав‘ярнями💵☕️
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 17 June 2026 17:52:58 GMT
39428
1379
31
582

Music

Download

Comments

gogol_kin_l
нереальный нереал :
А чтоб разговаривать , тоже надо разрешение ?
2026-06-17 21:25:55
141
nata12631
Nata :
А слухати дома,дозволу не треба?🤬
2026-06-18 06:43:51
12
kslobodyanik07
Катя Слободяник :
Теж цікавить, якщо з радіо відтворювати?
2026-06-17 18:43:03
12
nikoko_23
Ника :
Кто это проверяет? Везде играет и никто не штрафует 🤔
2026-06-18 10:49:14
53
anajroz11
Аняроз :
а якщо радіо станція в ефірі через колонку?
2026-06-18 12:00:49
3
irynazhizhanova
IrynaZhyzhanova :
Це вже років 10 існує, причина захист авторських прав 👍
2026-06-18 06:45:48
13
who.demir
who.demir :
Apple Music ? Якщо я слухаю грому музику в кавʼярню)
2026-06-17 19:55:43
1
dyka_tvorcha
Marana :
Краще б зробили 2 меню: паперове і кюар. Бо коли навмисно хочеш посидіти з собою без гаджетів, то йди шукай де залишилось минуле.
2026-06-18 07:37:31
0
boraszzman8
boraszzman>>> :
поверь,этим мало кто будет заниматься
2026-06-18 11:12:12
3
marya_velicaya
rpoptmary :
за нашу музику я б нє вмикала ніколи
2026-06-18 15:54:10
1
starkif
vi :
хто не вірить почитайте новини як штрафували за це
2026-06-18 12:06:26
0
sushibrea_k
sushibrea_k :
а якщо музика без слів типу релакс?
2026-06-20 08:06:27
1
slovoizerno
slovo_i_zerno :
Включаєш радіо і всьо
2026-06-19 08:57:24
1
kenyusha
Nadiia Kohut :
В салонах краси теж саме))
2026-06-18 22:47:34
0
nukikross_
nukikrоss_ :
а якщо ші музика?
2026-06-18 13:02:03
0
f1esov9
f1esov9 :
а хит фм
2026-06-17 18:27:16
0
sushibrea_k
sushibrea_k :
перший раз чую таке
2026-06-20 08:05:31
0
marya_velicaya
rpoptmary :
жах це капець
2026-06-18 15:53:45
0
tanyagromova20200
Таня :
Які документи? Треба платити гроші за цей дозвіл. В 2022 р з кавʼярні 9,5 кв.м хотіли 6000 грн. Але не памʼятаю чи разово,чи в місяць 🥴
2026-06-17 18:37:21
0
mother_earth103
🫰🇺🇦 Мать 🇺🇦🫰 :
Давно про це говорила власникам , більшість мене не чули ). Тому я пішла працювати не в кав'ярню . Бо я як людина яка на зміні відповідаю за це усе навіть якщо це музика.
2026-06-18 12:49:50
0
inna_p27
INNA :
а причина?
2026-06-18 05:44:21
0
naof_laik
naof_laik :
Пздец, так музика в громадських місцях це по суті реклама для самих виконавців 🫠
2026-06-21 20:09:29
0
lilianekipelova90
Лілія Нєкіпелова :
😳
2026-06-17 20:39:50
0
To see more videos from user @mari_nogina, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About