Sgy Sp :
Foarte bine,plecati,rezovati-va singuri viitorul!Nu stati sa indurati asemenea specimene,cica 'Parinti"!Cunosc si simt frustrarea,ura si durerea voastra!La fel am patit si eu!Avere,da o drc de avere!Averea sunteti voi!Incepeti cu ambitie,respect si optimism!Ai mei parinti,la fel ca ai tai parinti!La 18 ani m-am retras din lumea lor si mi-am creeat lumea mea,familia mea,casa mea,etc!Fara emotii,fara lacrimi,fara durere,fara regrete!Nu va uitati inapoi!Succes va doresc si sa aveti incredere in voi,totul va fi bine!
2026-06-18 12:58:45