Ja to się zastanawiam, jeśli Elon jak wchodziła Tesla po 17$ wszyscy mówili że będzie 0 dziś Tesla po 400 . To jeśli ta firma weszła po 137 € za akcje to patrząc że to ten sam człowiek . Jak obstawiasz ile będzie warta akcja za 10 lat ?
2026-06-17 19:38:27
0
Krzysztof Sroga :
Szacun dla niego za taki sukces 👍👍👍
2026-06-17 19:36:10
0
To see more videos from user @cyfrowyagent, please go to the Tikwm
homepage.