przecież tam jest fabryka która wciąż je produkuje
2026-06-17 19:57:34
14
user45781836269 :
Lanos z mojego miasta - Zaporoże❤️🇺🇦
2026-06-26 04:17:06
2
iwank5263 :
Miałem dobre auto
2026-06-20 08:04:03
2
kb :
kiedyś lanos to był sztos. marzyłem o nim
2026-06-23 00:53:10
2
xuesebe :
lepiej nie nagrywać sprzętu wojskowego.
2026-06-18 14:09:23
30
ELEKTRON :
Lanos wyprodukowany w Polsce jest najlepszy 💪
2026-06-26 15:12:22
0
ievgenliamin :
no bo ja jak mieszkam w Ukrainie to też sobie wziąłem taki kredyt to jest przepiękne auto w którym nic się nie psuje. tym bardziej że w ostatnich latach jego produkowali w Ukrainie
2026-06-21 19:45:01
1
Віталій Іванович :
👍👍👍
2026-06-18 15:55:11
1
To see more videos from user @hakuna8580, please go to the Tikwm
homepage.