przypominam iż za POprzedniej kadencji gdy lekarze strajkowali PO zmniejszyło nabór na studia medyczne by zawód lekarza był bardziej niszowy i lepiej płatny. teraz też są artykuły że trzeba zmniejszyć bo idzie niż demograficzny
2026-06-18 05:19:46
2
gyhi5ef68efgjordh :
jpr
2026-06-18 04:47:46
3
Przemysław Winiecki :
🤣🤣🤣
2026-06-18 08:07:19
3
Artur Alex :
🤣🤣🤣
2026-06-18 04:55:17
3
To see more videos from user @marek.winicjusz61, please go to the Tikwm
homepage.