@streetfoodpolska: Bar u Drwala w Koronowie to miejsce nietypowe. Gotuję tutaj cieśla, a czekając na posiłek można gapić się na kozy. Jedzenie? Proste, domowe i bardzo smaczne. Tu zjecie do syta bez zbędnych ozdobników. Zdecydowanie warto tu zjechać na obiad. #Foodie #foodies #grochówka #schab #flaki
👍tanio nie jest ale wygląda bardzo smacznie i porcje wielkie👍
2026-06-18 09:30:28
175
TURBO_ŚWIR :
pół stówki za pełny talerz żarcia to normalna standardowa cena pozdro 🖐️
2026-06-18 10:34:30
46
Piotr Kus :
za tą cenę bym chciał zjeść z porcelany a nie plastiku
2026-06-18 20:16:56
27
Mati14067 :
trochę drogo
2026-06-18 22:39:01
22
TABALUGA :
apetycznie to wszystko wygląda 👌
2026-06-18 05:50:19
64
Wyspa cytatów :
45 zł drogo? Ludzie są śmieszni myślą że za darmo ktoś będzie im gotował
2026-06-21 19:03:32
9
user7206581142767 :
Mnie ciekawi oo co do Koszalina jechać😉🤔
2026-06-21 14:06:19
0
KobietaNieidealna :
ale grochóweczka
2026-06-18 11:22:45
16
Małgorzata Hamela :
smacznie to wygląda, ale trochę za drogo
2026-06-18 06:27:22
9
a :
zupa i danie główne 45+25zl = 70zl x 30dni 2100zl miesięcznie tylko za obiad 👍
2026-06-18 14:31:52
7
Fazer :
Ceny zaporowe ...
2026-06-18 05:42:02
10
U.B :
45 zł za taki kawałek mięsa to chyba trochę dużo...
2026-06-18 05:34:23
7
x :
Jaka potężna porcja ? Normalna i tyle
2026-06-20 17:56:05
6
Harry :
Jak za tak pokaźne danie myślę że cena adekwatna choć jak zawsze mogło by być taniej 😉
2026-06-18 08:18:26
11
piotr8774 :
Gratulacje że wyszukujes takie miejsca👏👏 nie ma być tanio-ma być dobrze👏
2026-06-19 20:09:06
7
Daro Darek :
Grochowa pięknie wygląda flaczki też podjadę
2026-06-18 12:03:42
9
Hołota :
Dziadziu ty zawsze polecisz dobre obiadki w dobrej cenie ♥️
2026-06-18 13:49:39
8
Edmond Dantès :
Powiedzieć, że te ceny są ODKLEJONE, to jakby nic nie powiedzieć…
2026-06-20 22:51:22
0
Piotrek :
Polecam Grill bar u Bazyla pod Koszalinem placek po węgiersku to mistrzostwo świata😋
2026-06-20 14:11:04
0
barudrwalaokuninka :
pozdrowionka i zapraszamy do Okuninki
2026-06-18 22:20:41
0
Wojtas 🥥🤍 :
nie no gościu z cenami oszalał ta miseczka flaków ma nasycić bądź tych grochówki chłopie ja takie trzy potrafię zjeść bo to są standardowe rozmiary a ten gulasz i to mięso no sorry nie wierzę stanowczo za wysokie ceny
2026-06-18 19:25:46
1
Sebastiango82 :
ja za taką w pracy place 2,40
2026-06-18 18:11:51
1
Brzeszczykiewicz :
Flaki się je tylko z bułeczką, a nie z chlebem...
2026-06-18 16:36:18
2
user9x9gu0y8nf :
70zl za obiad? Nie dziękuję W domu mam za te pieniądze obiady na tydzień
2026-06-18 20:57:55
0
To see more videos from user @streetfoodpolska, please go to the Tikwm
homepage.