Як же так? Куди поділась вода, стільки дощів зима засніжена
2026-06-19 05:56:54
3
Дмитро Панов :
річка через міст чи можливо міст через річку?
2026-06-18 18:12:40
15
AnastasiiaLeniuk🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
Жесть, я памʼятаю яка вона була широка і велика. Це було десь років 17-19 назад
2026-06-21 18:26:00
1
Dina :
в нас під городом вже жванця немає майже, лише струмок тиче. А колись ми там купалися і ловили рибу.
2026-06-18 21:52:59
4
Анатолій Андрух :
як назється річка?😊
2026-06-18 13:15:53
1
Остап :
це зелене то все верба і у нас то саме було тепер ліс росте а був шутер і пісок причина у відсутності очисних споруд
2026-06-19 03:24:52
3
misha manuyk97 :
збруч
2026-06-23 17:54:02
0
Lana :
Міст через річку. А не річка через міст.😄
2026-06-21 16:07:49
0
Віталій Гринчук :
2026-06-21 17:14:44
0
Сергей Новаков :
збруч
2026-06-19 06:47:43
2
Владислав Топоровский :
міст жванець , то є такий ?
то річка збруч ))
2026-06-19 07:13:23
1
user40207107511667 :
це водосховище навіщо ці розмови
2026-06-20 19:23:40
0
Б.О.Г. :
річка через міст 🤣
2026-06-19 08:24:28
3
Все для Рибалки🇺🇦 :
Там на ГЕС щось думают чи не
2026-06-19 08:39:11
2
Євгена Волощинська :
це жах. штучне знищення. 🥺
2026-06-19 21:04:30
2
Елена :
Може міст через річку?
2026-06-19 09:17:01
0
EUGENE :
Щука є ?
2026-06-18 11:15:53
0
Гніденко Алла :
Дааааааа,річка через міст....
2026-06-18 17:59:50
1
euro_kum :
Жесть а рибу наверно сітками Виловили
2026-06-19 12:49:52
1
Sanya :
Це Приток Дністра, Дністер опустили за для безпеки, щоб не затопили села ті які знаходяться нижче - «Дамби Дністровської ГЕС» Логічно шо впали Притоки до Дністра…
2026-06-21 07:29:06
1
Наталі Ніжа :
Це річка? Бо я бачу потічок
2026-06-22 21:06:59
0
Vitya 222🇺🇦 :
там же зйомка заборонена 😏
2026-06-20 07:22:26
0
Галя Мельник :
це збруч,а через міст Ісаківці
2026-06-21 10:59:17
0
To see more videos from user @user3903021961145, please go to the Tikwm
homepage.