Граю сам то більш меньш нормально . Як взводом то турбо зливи 90% . То порада так собі .
2026-06-18 13:46:10
10
MOBETOH :
Грайте на три відмітки, й ви автоматично будете грати краще й самонавчатись. Тому що ви більш фокусуєтесь в бою, і краще аналізуєте ситуацію. Ще потрібно забути слово "відкрутка/підкрутка"це виправдання твоєї беспорадності. І перестати зважати увагу, "ось там хтось злився, це злив" 90% боїв залежить від тебе, бувають абсурдні бої коли ти дійсно шокований, що відбувається, але це рідко.
2026-06-19 08:32:16
0
user4945229024930 :
Кто такой скиловый гравець
2026-06-18 21:45:48
0
valeron2201 :
Корбен💪🏼
2026-06-20 15:49:49
0
Mr.Tornado :
грайте з тренерами
2026-06-19 12:30:32
0
КлубАнонімнихТанководів :
Розумно!
2026-06-20 16:32:20
0
Mr.Tornado :
не грайте в кланах бо від клана теж балансує
2026-06-19 12:31:29
0
Назар :
хоч грай хоч не грай але коли з 12 пострілів 9 попаданнь і 3 пробиття при повному зведенні у вразливу зону то тут хоч дивичя ці стріми хоч ні...
2026-06-18 17:37:47
0
БОДЯ БОДЯ :
саксончик то шляпа🤣🤣🤣🤣
2026-06-18 18:47:11
2
Андрей Рафальский :
для скилового игрока ты будешь выступать в роли "охраны". тоесть, впитывать дамаг, а он сейвить хп и за счёт тебя накидывать урон. не слушайте этого Саксона чела с зелёной статкой. играйте как играли. не благодарите
2026-06-19 06:52:14
0
To see more videos from user @saxon_ua_wot, please go to the Tikwm
homepage.