Знайома історія. Це результат спілкування з бабусею. Я в свій час через це пройшла. Щось собі купила- як тобі не соромно в тебе ж є діти, пішла десь відпочити з подругами- як тобі не соромно в тебе ж є діти, у когось з однокласників щось краще - погана мати і так далі. З часом дійшло до того, що я не мала права ні на що взагалі, бо в мене є діти. Скандали та істерики. Але потім я зрозуміла звідки ноги ростуть. Мені довелось довго боротись за своїх дітей. Зараз вони вже дорослі та у них свої діти і у нас прекрасні відносини. Якось всі зустрілись і син згадав про цей період. Посміялись. А мені там десь всередині так защемило.
2026-06-19 05:23:50
233
libi2378 :
Як у вас справи з конфіденційністю? Це вигадана історія чи ви дійсно переповідаєте клієнтську історію?
2026-06-19 04:43:02
114
natali25059 :
з чоловіком їдемо на пару днів у Львові,перша наша подорож у двох,приїде моя мама побути з дітьми ...ми дурачки і мені це подобається🥰😂🔥
2026-06-19 15:42:00
70
LEOG :
я б не зміг відпочивати знаючи що моя дитина сидить вдома а я на морі чи ще десь там, це дико 😳, інша справа якщо вона б сама не захотіла їхати.
2026-06-19 07:25:22
48
Olya :
Я вже собі уявила, сонце, пальми, мартіні, тиша, море 😍
2026-06-18 17:42:33
91
Olga Brukhal :
А я заріклася,що з собою дітей більше ні куди не візьму,остання поїздка в Львів,тільки нерви,хотять тільки ресторани і лежати в номері.нехай лежать і грають ігри вдома!Доньці 20,сину15
2026-06-19 09:27:52
35
Oksana :
і мала права.всюди мають бути діти разом.як без дітей .не розумію.
2026-06-19 04:33:28
12
user3358560991144 :
ми з чоловіком завжди дітей з собою брали.
2026-06-20 11:16:23
7
Gandzeshyna Tetiana :
Вже давно подорожую з подругами без дітей і чоловіків))) це окремий дівчачий відпочинок. Доньці зараз 17ть років, і десь з 12 років вона подорожує без мене у своїй компанії.... хоча зараз нам вже й разом стало реально цікаво. Сину 11-й рік - цього літа їде в перший свій табір. Відпочинок із дітьми - це не відпочинок для мами, це важка робота))) тому вкладаюсь, щоб у кожного були свої цікаві подорожі 😏👌
2026-06-19 12:31:02
15
oks.polonska :
Як не гарно, розказувати конфіденційну інформацію клієнтів.
2026-06-23 19:42:37
0
elmakids.ua :
Оскільки ми своїм дітям хочемо дати весь світ, і кожен день намагаємось дати хоч шматочок. Вони і думають що увесь світ крутиться навколо них. З однієї сторони це добре, з іншої погано. Я завжди намагалась розділити час - я з дітьми, тато з дітьми, уся родина разом, мамин і папин час разо без дітей… зараз діти виросли і зʼявився час дітей без мам пап і зайвих дзвінків «де ви є?» і т.д. Хоч наша відпустка завжди була коротка але 2/4 проводили разом з дітьми, кудись їздили разом, 1/4 мама разом з татом кудись їхали хай не далеко але самі. І 1/4 залишали на вирішення усяких домашніх справ. З раннього дитинства дітей потрібно вчити поважати свій час і час інших, і тут мова йде не лише про відпустку.
2026-06-18 20:57:37
17
Ксюша :
а яка різниця де сидіти будуть діти в планшеті/телефоні? шо на морі що в горах що дома. весь час тільки будуть казати холодно/жарко/голодно/не смачно/ СКУЧНО 😁 а ще ж і дорогу треба пережити
2026-06-19 13:20:47
9
пупупу :
ой да,да,да,пам'ятаю дитячу логіку: то шо мамино-то моє, а що моє-то тільки моє
2026-06-19 08:55:59
13
Ольга :
Мне сын в 45 сказал, вы свое отжили
2026-06-19 11:27:33
5
Альона Калиста :
ми свого чипідростка (13 років) хоть раз за сезон за ноги тягнемо на відпочинок. І вислуховуємо.... навіщо я з Вами поїхав, більше не поїду. Та ми і не проти, часто самі відпочиваємо і всі довольні🤗 А він в табори їздить сам з-за доволенням.
2026-06-20 06:52:11
5
Роксолана :
я росла в бідності , але що я запам'ятала з дитинства,мама купує собі якісні речі, рідко, але купує бо вона доросла, вона заслуговує. Її життя на мені не зійшлося.
2026-06-19 11:42:04
5
vranishnja_kava :
просто дитина відчуває себе покинутою коли вони їдуть
2026-06-18 20:41:25
9
yanalola50 :
Які розумні люди 🥰
2026-06-18 20:48:02
8
GreenLine by Mishkurova :
то бабуся наспівала!
2026-06-20 07:30:55
2
Liliia Hora :
у мене дочці було шість років і в один день я приміряю сукню вона була короткою а донька заявляє мені мамо у тебе двоє дітей куди тобі така сукня а мені на той час було 24 роки🤣🤣🤣
2026-06-23 15:35:47
3
Yuliia Veneta/UGC :
А можна з вами в особисті повідомлення поспілкуватися?
2026-06-19 12:46:29
1
Оля :
Батьки молодці.
2026-06-20 07:54:06
2
kiwi07025 :
Саме тому я ніколи не планую дітей. Хоч і теоретично можна якось зробити і залишити їх на когось і поїхати для себе. Але це всеодно не буде відчуватися моїм життям. Діти завжди будуть привʼязані до батьків навіть якщо вони у відпустці
2026-06-20 13:45:39
0
OleksandraBardeha :
Мої діти їздили на море, в табори, для мене це були найтихіші тижні в житті 😁
2026-06-23 12:49:28
1
Світлана :
Моя донька підліток якось не додзвонилася до мене, бо я розмовляла, абсолютно щиро запитала: «У тебе що є хтось важливіший за мене?!». Зараз нормальна здорова доросла людина, теж психолог, до речі.
2026-06-19 19:20:12
3
To see more videos from user @4_psy, please go to the Tikwm
homepage.