@omedamedkrakow: W gabinecie bardzo często nie ma tylko jednego rozwiązania. Przy wrastających paznokciach możemy omówić różne możliwości terapii – od działań podologicznych i ortonyksji, aż po rozwiązania chirurgiczne. Każda z tych metod ma swoje zalety, ograniczenia i wskazania. Naszą rolą jest dokładnie ocenić problem, przedstawić dostępne opcje i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Finalnie to jednak pacjent decyduje, którą drogę leczenia chce wybrać - świadomie, znając wszystkie „za” i „przeciw”. Bo dobra konsultacja to nie tylko diagnoza. To przede wszystkim rozmowa, edukacja i wspólne znalezienie najlepszego rozwiązania. 👣 #omedamed #podolog #podologkrakow #podologia #chirurgiapalca wrastającypaznokieć • wrastającepaznokcie • podologkraków • podologia • konsultacjapodologiczna • klamranapaznokieć • ortonyksja • plastykawałówokołopaznokciowych • leczeniewrastającegopaznokcia • zdrowestopy • specjalistastóp • gabinetpodologiczny • kraków • omedamed • stanzapalny • paznokcieu stóp
Podoba mi się to, że Pani sposób mówienia W OGÓLE nie wywołuje dyskomfortu, poczucia wstydu. Uwielbiam ❤️
2026-06-18 14:37:57
611
Kasia Kowalik :
Super pani Podolog, bez krytyki, bez wywracania oczu, bez oceniania 😊
2026-06-18 16:47:42
137
paptys :
Jezu kocham jak lekarz nie wywraca oczami nie wzdycha nie ma żalow tylko robi co musi najlepsze wizyty to właśnie takie jak u pani
2026-06-18 17:07:50
427
LadyFreya :
Profesjonalne podejście do pacjenta. Uwielbiam Panią oglądąć
2026-06-18 14:44:13
201
guzik :
gdyby każdy specjalista taki był ❤️
2026-06-18 17:21:31
109
PATTKA :
Gdzie ta Pani przyjmuje ? Chętnie bym się zapisała
2026-06-18 16:55:16
24
minimonnie⁷ :
bardzo dokładnie wytłumaczone, konkrety bez mydlenia, że może bedzie lepiej a może gorzej. super
2026-06-18 14:33:25
202
Asia 🫶✨ :
Miałam wrastający paznokieć i bardzo współczuję bólu 😭😭
2026-06-18 14:32:13
10
Karolina Jeske🔥🔥🔥 :
Mam wszystko ok ze stopami ale z checia bym przyszla na sama rozmowe 🥰😂😁Swietnie sie Pani slucha ❤️
2026-06-18 16:53:45
16
Tomasz Smaga83 :
Takich specjalistów jak najwiecej 👍👍 Pzdrawiam
2026-06-18 23:24:53
26
agaagula84 :
Pani podolog moim zdaniem jest z powołania.
2026-06-18 16:50:06
6
🇵🇱 :
pani Podolog jest świetna! byłam raz z 10 lat temu i do tej pory pamiętam wizytę, super informacje zalecenia, fantastyczna ekspertka
2026-06-18 15:51:07
17
💚Mariolcia 🍀 :
❤️❤️❤️❤️❤️kocham Pania❤️❤️
2026-06-18 17:40:05
1
Jakub :
Miałem robioną plastykę wałów po 4 latach chodzenia z takimi paznokciami i absolutnie nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Do końca życia problem nie powróci i w dodatku palce wyglądają mega dobrze, blizn prawie nie widać
2026-06-18 20:30:26
2
user210791061109 :
Dzień dobry czy nadaje pani kurs podolog
2026-06-18 17:11:11
3
Amadeusz :
2026-06-18 16:57:49
11
Magic scorpion 🦂 :
Jej a co to za siniak na twarzy? :(
2026-06-18 20:05:09
0
pelikan425 :
Usłyszał 2,5k od palca 8 lat już z tym chodzi także raczej na jednej wizycie się skończy tyle lat chodził to jeszcze pochodzi 😂
2026-06-18 20:21:32
7
Majster :
Idealne podejście do pacjenta.
2026-06-18 21:57:53
2
🩷3️⃣💛𝓩𝓾𝔃𝓲𝔁💛3️⃣🩷 :
1
2026-06-18 14:24:39
1
Karolina :
dzień dobry, czy pyta Pani na samym początku czy może Pani mówić na Ty? fajne luźne podejście i podoba mi się
2026-06-18 15:01:58
2
Pawel Kosa :
masakra
2026-06-18 14:27:53
0
User320 :
2026-06-20 14:24:28
0
robo_gd :
To jest jedyna specjalistka, ktorej bym powierzył swoje stopy.
2026-06-18 14:28:00
60
PanSebusiex :
Ja podziwiam chlopa że wytrzymał z tym paznokciem 8-10 lat wow jak kiedys paznokieć mi schodził to myslalem ze lepiej bedzie palca uciąć XDD
2026-06-18 20:07:30
11
To see more videos from user @omedamedkrakow, please go to the Tikwm
homepage.