@omedamedkrakow: W gabinecie bardzo często nie ma tylko jednego rozwiązania. Przy wrastających paznokciach możemy omówić różne możliwości terapii – od działań podologicznych i ortonyksji, aż po rozwiązania chirurgiczne. Każda z tych metod ma swoje zalety, ograniczenia i wskazania. Naszą rolą jest dokładnie ocenić problem, przedstawić dostępne opcje i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Finalnie to jednak pacjent decyduje, którą drogę leczenia chce wybrać - świadomie, znając wszystkie „za” i „przeciw”. Bo dobra konsultacja to nie tylko diagnoza. To przede wszystkim rozmowa, edukacja i wspólne znalezienie najlepszego rozwiązania. 👣 #omedamed #podolog #podologkrakow #podologia #chirurgiapalca wrastającypaznokieć • wrastającepaznokcie • podologkraków • podologia • konsultacjapodologiczna • klamranapaznokieć • ortonyksja • plastykawałówokołopaznokciowych • leczeniewrastającegopaznokcia • zdrowestopy • specjalistastóp • gabinetpodologiczny • kraków • omedamed • stanzapalny • paznokcieu stóp

OMEDA-MED
OMEDA-MED
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 18 June 2026 14:15:02 GMT
124219
3587
55
238

Music

Download

Comments

_bartku
Bart :
Podoba mi się to, że Pani sposób mówienia W OGÓLE nie wywołuje dyskomfortu, poczucia wstydu. Uwielbiam ❤️
2026-06-18 14:37:57
611
kasiakowalik50
Kasia Kowalik :
Super pani Podolog, bez krytyki, bez wywracania oczu, bez oceniania 😊
2026-06-18 16:47:42
137
paptys4
paptys :
Jezu kocham jak lekarz nie wywraca oczami nie wzdycha nie ma żalow tylko robi co musi najlepsze wizyty to właśnie takie jak u pani
2026-06-18 17:07:50
427
ladyfreya
LadyFreya :
Profesjonalne podejście do pacjenta. Uwielbiam Panią oglądąć
2026-06-18 14:44:13
201
glitterymoonchild
guzik :
gdyby każdy specjalista taki był ❤️
2026-06-18 17:21:31
109
pattka9405
PATTKA :
Gdzie ta Pani przyjmuje ? Chętnie bym się zapisała
2026-06-18 16:55:16
24
minimonieq
minimonnie⁷ :
bardzo dokładnie wytłumaczone, konkrety bez mydlenia, że może bedzie lepiej a może gorzej. super
2026-06-18 14:33:25
202
aasiaaku
Asia 🫶✨ :
Miałam wrastający paznokieć i bardzo współczuję bólu 😭😭
2026-06-18 14:32:13
10
karolina.jeske
Karolina Jeske🔥🔥🔥 :
Mam wszystko ok ze stopami ale z checia bym przyszla na sama rozmowe 🥰😂😁Swietnie sie Pani slucha ❤️
2026-06-18 16:53:45
16
tomaszsmaga0
Tomasz Smaga83 :
Takich specjalistów jak najwiecej 👍👍 Pzdrawiam
2026-06-18 23:24:53
26
agaagula84
agaagula84 :
Pani podolog moim zdaniem jest z powołania.
2026-06-18 16:50:06
6
anetkayeah
🇵🇱 :
pani Podolog jest świetna! byłam raz z 10 lat temu i do tej pory pamiętam wizytę, super informacje zalecenia, fantastyczna ekspertka
2026-06-18 15:51:07
17
mariolcia180
💚Mariolcia 🍀 :
❤️❤️❤️❤️❤️kocham Pania❤️❤️
2026-06-18 17:40:05
1
imjtotheb
Jakub :
Miałem robioną plastykę wałów po 4 latach chodzenia z takimi paznokciami i absolutnie nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Do końca życia problem nie powróci i w dodatku palce wyglądają mega dobrze, blizn prawie nie widać
2026-06-18 20:30:26
2
user210791061109
user210791061109 :
Dzień dobry czy nadaje pani kurs podolog
2026-06-18 17:11:11
3
romualdamadeusz
Amadeusz :
2026-06-18 16:57:49
11
zapisane.w.kartach
Magic scorpion 🦂 :
Jej a co to za siniak na twarzy? :(
2026-06-18 20:05:09
0
dheyeyeshssu
pelikan425 :
Usłyszał 2,5k od palca 8 lat już z tym chodzi także raczej na jednej wizycie się skończy tyle lat chodził to jeszcze pochodzi 😂
2026-06-18 20:21:32
7
majster_w_trasie
Majster :
Idealne podejście do pacjenta.
2026-06-18 21:57:53
2
ktos1644
🩷3️⃣💛𝓩𝓾𝔃𝓲𝔁💛3️⃣🩷 :
1
2026-06-18 14:24:39
1
borokarolina
Karolina :
dzień dobry, czy pyta Pani na samym początku czy może Pani mówić na Ty? fajne luźne podejście i podoba mi się
2026-06-18 15:01:58
2
pawel.kosa4
Pawel Kosa :
masakra
2026-06-18 14:27:53
0
andmic91
User320 :
2026-06-20 14:24:28
0
robo_gd
robo_gd :
To jest jedyna specjalistka, ktorej bym powierzył swoje stopy.
2026-06-18 14:28:00
60
pansebusiex
PanSebusiex :
Ja podziwiam chlopa że wytrzymał z tym paznokciem 8-10 lat wow jak kiedys paznokieć mi schodził to myslalem ze lepiej bedzie palca uciąć XDD
2026-06-18 20:07:30
11
To see more videos from user @omedamedkrakow, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

في العاشر من محرم، يوم عاشوراء، نستذكر أعظم مصيبة مرّت على أهل البيت (عليهم السلام)، يوم واقعة الطف الأليمة في كربلاء، اليوم الذي وقف فيه الإمام الحسين (عليه السلام) بوجه الظلم والطغيان، رافضاً الذل ومتمسكاً بمبادئ الحق والعدل. بعد أن حوصر هو وأهل بيته وأصحابه، ومُنع عنهم الماء لأيام، رغم وجود الأطفال والنساء، بدأت أحداث ذلك اليوم الحزين منذ ساعات الصباح الأولى، فخرج أصحاب الإمام الحسين (عليه السلام) واحداً تلو الآخر، يقدمون أرواحهم فداءً للدين والمبدأ، حتى ارتقوا شهداء وهم ثابتون على الولاء والعقيدة. ثم تقدّم أهل بيت الإمام الحسين (عليه السلام)، فاستشهد علي الأكبر، والقاسم بن الحسن، وأبناء عقيل، وأبناء الإمام الحسن (عليه السلام)، وكان من أعظم المصائب استشهاد أبي الفضل العباس (عليه السلام)، حامل اللواء وساقي عطاشى كربلاء، الذي خرج من أجل الأطفال العطاشى، فقاتل بشجاعة حتى نال الشهادة. وبعد أن فقد الإمام الحسين (عليه السلام) جميع أنصاره وأهل بيته، بقي وحيداً في ساحة المعركة، يناجي ربه ويدعو القوم إلى الرجوع عن ظلمهم، لكنهم أصرّوا على باطلهم، فقاتل قتال الأبطال حتى ارتقى شهيداً مظلوماً، لتبقى ثورته مدرسةً خالدة تعلم الأجيال معنى التضحية والصبر والكرامة. وبعد استشهاده، تعرّضت خيام أهل البيت للحرق والسلب، وسُبيت النساء والأطفال، وتحمّلت السيدة زينب (عليها السلام) والإمام السجاد (عليه السلام) مسؤولية إيصال رسالة كربلاء إلى العالم، ليبقى صوت الحق عالياً، وتبقى ذكرى الطف خالدة في قلوب المؤمنين جيلاً بعد جيل. السلام على الحسين، وعلى علي بن الحسين، وعلى أولاد الحسين، وعلى أصحاب الحسين، وعظم الله أجورنا وأجوركم بمصاب أبي عبد الله الحسين (عليه السلام)، وجعلنا وإياكم من السائرين على نهجه والمتمسكين بمبادئه الخالدة🥀.
في العاشر من محرم، يوم عاشوراء، نستذكر أعظم مصيبة مرّت على أهل البيت (عليهم السلام)، يوم واقعة الطف الأليمة في كربلاء، اليوم الذي وقف فيه الإمام الحسين (عليه السلام) بوجه الظلم والطغيان، رافضاً الذل ومتمسكاً بمبادئ الحق والعدل. بعد أن حوصر هو وأهل بيته وأصحابه، ومُنع عنهم الماء لأيام، رغم وجود الأطفال والنساء، بدأت أحداث ذلك اليوم الحزين منذ ساعات الصباح الأولى، فخرج أصحاب الإمام الحسين (عليه السلام) واحداً تلو الآخر، يقدمون أرواحهم فداءً للدين والمبدأ، حتى ارتقوا شهداء وهم ثابتون على الولاء والعقيدة. ثم تقدّم أهل بيت الإمام الحسين (عليه السلام)، فاستشهد علي الأكبر، والقاسم بن الحسن، وأبناء عقيل، وأبناء الإمام الحسن (عليه السلام)، وكان من أعظم المصائب استشهاد أبي الفضل العباس (عليه السلام)، حامل اللواء وساقي عطاشى كربلاء، الذي خرج من أجل الأطفال العطاشى، فقاتل بشجاعة حتى نال الشهادة. وبعد أن فقد الإمام الحسين (عليه السلام) جميع أنصاره وأهل بيته، بقي وحيداً في ساحة المعركة، يناجي ربه ويدعو القوم إلى الرجوع عن ظلمهم، لكنهم أصرّوا على باطلهم، فقاتل قتال الأبطال حتى ارتقى شهيداً مظلوماً، لتبقى ثورته مدرسةً خالدة تعلم الأجيال معنى التضحية والصبر والكرامة. وبعد استشهاده، تعرّضت خيام أهل البيت للحرق والسلب، وسُبيت النساء والأطفال، وتحمّلت السيدة زينب (عليها السلام) والإمام السجاد (عليه السلام) مسؤولية إيصال رسالة كربلاء إلى العالم، ليبقى صوت الحق عالياً، وتبقى ذكرى الطف خالدة في قلوب المؤمنين جيلاً بعد جيل. السلام على الحسين، وعلى علي بن الحسين، وعلى أولاد الحسين، وعلى أصحاب الحسين، وعظم الله أجورنا وأجوركم بمصاب أبي عبد الله الحسين (عليه السلام)، وجعلنا وإياكم من السائرين على نهجه والمتمسكين بمبادئه الخالدة🥀.

About