@wolnosc.tv: 🔴 Przypomnijmy jak Trzaskowski rok temu CHWALIŁ SIĘ, że to on osobiście zarządza szpitalem południowym i wybudował go od podstaw!

WolnoscTV
WolnoscTV
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 18 June 2026 16:30:00 GMT
30031
461
39
67

Music

Download

Comments

hshevjsgrbdb
jrhdvekzvbd :
Zarządza a teraz nic nie wie
2026-06-19 07:04:41
45
ali.mustafa8680
ali mustafa :
Trzaskowski wiedziałeś o wszystkim
2026-06-19 07:13:02
16
dorota.197065
dorota 1970 :
i wszystko jasne
2026-06-19 07:23:39
10
baka51406
Baśka :
ale.apacz
2026-06-18 18:50:32
14
piotrekswi
Piotrek 🇵🇱 ❤️ :
Wiemy wiemy.. 😁
2026-06-18 23:28:29
11
andrzej.sadowski3
Andrzej Sadowski :
za swoje
2026-06-18 22:08:41
4
piotrbochenski7
bochen :
sam nie wybudowałeś ....
2026-06-26 19:07:39
0
artur.abramczyk
Artur Abramczyk :
😁😁😂😂😂ok ok😁😂😂😂
2026-06-19 09:25:01
1
qntakinte
Qntakinte :
2026-06-25 05:59:34
0
marcin.dziaowski
Marcin Dz :
I fajny jest
2026-06-20 17:03:06
0
silnik31
Piotr Szczepanik :
Pięknie
2026-06-20 04:20:53
0
daro..777
daro...777 :
2026-06-19 19:34:05
0
pablos2230
pablos :
budował i dbał jak dla siebie 🤣🤣
2026-06-18 17:04:10
19
arielpawekudewicz
Mietuz :
budował to chyba kibel
2026-06-18 18:14:03
14
cze.czen
🇵🇱 𝕮𝖟𝖊𝖈𝖟𝖊𝖓 🇵🇱 :
No kto by się spodziewał 😂
2026-06-18 16:37:56
12
liseu333
Liseł437 :
Własnymi rękami wybudował
2026-06-19 05:54:26
4
mr.majestic.man
Mr.Majestic 🍀 :
Co najwyżej kibel
2026-06-19 02:35:35
3
karolkarol1979
Karol :
klocka postawił
2026-06-18 22:15:12
1
michu8506
michu8506 :
No to kryska na matyska ,
2026-06-20 16:00:57
0
wojtek4782
Wojtek R. :
i kibel wybudowałes.piekny!!
2026-06-19 17:47:10
0
adam888844
Adam1111Adam1111Adam1111 :
Jeżeli chodzi o te jakieś podwójne etaty czy potrójne etaty, to ta sprawa dla mnie zupełnie nie wygląda tak, jak przedstawiają to media, bo to jest jakby taka wielka histeria, robienie z igły widły. i robienie afery tam, gdzie żadnej afery po prostu nie ma. Po prostu doszło do jakiejś typowo biurokratycznej pomyłki, z której sami zainteresowani mogli sobie nie zdawać sprawy. To znaczy i sam zatrudniony lekarz mógł po prostu nie ogarniać tej biurokratycznej strony całej sprawy, bo on jest lekarzem, podkreślam, on jest lekarzem, on się zajmuje leczeniem ludzi, a nie biurokracją. I dlatego naprawdę nie ma powodu tutaj obwiniać lekarza, bo on jest lekarzem, on leczy ludzi, on zajmuje się tym, aby dobrze funkcjonował ten departament szpitala, który mu podlega. I on bardzo dobrze się z tego wywiązuje i nie ma powodu krytykować go za to. Biurokracja to jest coś, w czym zdarzają się różnego rodzaju dziwne biurokratyczne niuanse. I takim biurokratycznym niuansem właśnie jest po prostu kwota pieniędzy, która trafiła do lekarza, ale podkreślam, trafiła do niego wskutek pomyłki typowo biurokratycznej. W rozbudowanym systemie biurokratycznym, ażeby właśnie obsłużyć warszawską służbę zdrowia, to ten system biurokratyczny musi być rozbudowany. W takim systemie biurokratycznym pomyłki mogą się zdarzyć. To jest sytuacja normalna, to nie jest nic niezwykłego i nie ma powodu z biurokratycznej pomyłki robić afery i z biurokratycznej pomyłki robić żądań. skierowanych do pana prezydenta miasta stołecznego Warszawy, pana Rafała Trzaskowskiego. Właśnie to pan Rafał Trzaskowski wspaniale ogarnia całą machinę administracyjną, która funkcjonuje jak szwajcarski zegarek. I właśnie do pana Rafała Trzaskowskiego możemy tylko skierować słowa podziękowania, wdzięczności i nadziei, że pan Rafał będzie dla nas tak wspaniale pracował, jak pracuje i poświęcał swoją energię, swój zapał i swoje doświadczenie organizacyjne i polityczne właśnie dla nas, dla mieszkańców miasta stołecznego Warszawy i dla Warszawy jako takiej. I wielka prośba do tych wszystkich krytyków, którzy właśnie się obudzili. Przyjmijcie do wiadomości, że ten system, który działa w Warszawie, powstawał latami i działa on wspaniale.
2026-06-20 04:35:01
0
adam888844
Adam1111Adam1111Adam1111 :
No właśnie, tak jak to pan prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powiedział, zarządza dziesięcioma szpitalami, dba o wszystkie aspekty zdrowia i życia mieszkańców Warszawy i wszystkich osób znajdujących się pod opieką warszawskiej służby zdrowia. Jest to wspaniała praca, bo wszyscy wiemy, jak wysoki poziom usług medycznych jest dostępny w Warszawie. I to nie z powodu, że mamy taką wspaniałą sytuację, bo właśnie za tym, że ta służba zdrowia w Warszawie jest tak dobra i na tak wysokim poziomie, za tym stoi pan prezydent Warszawy, pan Rafał Trzaskowski. I to jest fakt. To jest niepodważalny związek przyczynowo-skutkowy. Mamy wspaniałego prezydenta, który wspaniale zarządza warszawską wspaniałą służbą zdrowia. I to działa fenomenalnie, bo wszyscy, którzy zetknęli się z warszawską służbą zdrowia, to widzą na przestrzeni lat poprawę jakości usług, poprawę warunków świadczenia usług medycznych. I dzięki temu... Właśnie możemy powiedzieć, bo my to jako warszawiacy widzimy, słyszymy i odczuwamy osobiście, my jesteśmy świadkami tego, jak pan prezydent Rafał Trzaskowski wspaniale zarządza warszawską służbą zdrowia, bo jest prezydentem odpowiedzialnym, prezydentem zaangażowanym, prezydentem świadomym potrzeb i prezydentem świadomym celów. I właśnie te cele pan prezydent Rafał Trzaskowski wspaniale, odpowiedzialnie osiąga. I te wielkie potrzeby pacjentów służby zdrowia i służby zdrowia jako takiej pan prezydent Rafał Trzaskowski rozumie i stawia sobie jako priorytet, aby te potrzeby, odnieść się do tych potrzeb i w jak największym stopniu te potrzeby zaspokoić wysokim standardem usług medycznych, dostępnością usług medycznych. Jeżeli chodzi o te jakieś podwójne etaty czy potrójne etaty, to ta sprawa dla mnie zupełnie nie wygląda tak, jak przedstawiają to media, bo to jest jakby taka wielka histeria, robienie z igły widły. i robienie afery tam, gdzie żadnej afery po prostu nie ma. Po prostu doszło do jakiejś typowo biurokratycznej pomyłki, z której sami zainteresowani mogli sobie nie zdawać sprawy. To znaczy i sam zatrudniony lekarz mógł po prostu nie ogarniać tej biurokratycznej strony całej sprawy, bo on jest lekarzem, podkreślam, on jest lekarzem, on się zajmuje leczeniem
2026-06-20 04:33:48
0
adam888844
Adam1111Adam1111Adam1111 :
Po prostu doszło do jakiejś typowo biurokratycznej pomyłki, z której sami zainteresowani mogli sobie nie zdawać sprawy. To znaczy i sam zatrudniony lekarz mógł po prostu nie ogarniać tej biurokratycznej strony całej sprawy, bo on jest lekarzem, podkreślam, on jest lekarzem, on się zajmuje leczeniem ludzi, a nie biurokracją. I dlatego naprawdę nie ma powodu tutaj obwiniać lekarza, bo on jest lekarzem, on leczy ludzi, on zajmuje się tym, aby dobrze funkcjonował ten departament szpitala, który mu podlega. I on bardzo dobrze się z tego wywiązuje i nie ma powodu krytykować go za to. Biurokracja to jest coś, w czym zdarzają się różnego rodzaju dziwne biurokratyczne niuanse. I takim biurokratycznym niuansem właśnie jest po prostu kwota pieniędzy, która trafiła do lekarza, ale podkreślam, trafiła do niego wskutek pomyłki typowo biurokratycznej. W rozbudowanym systemie biurokratycznym, ażeby właśnie obsłużyć warszawską służbę zdrowia, to ten system biurokratyczny musi być rozbudowany. W takim systemie biurokratycznym pomyłki mogą się zdarzyć. To jest sytuacja normalna, to nie jest nic niezwykłego i nie ma powodu z biurokratycznej pomyłki robić afery i z biurokratycznej pomyłki robić żądań. skierowanych do pana prezydenta miasta stołecznego Warszawy, pana Rafała Trzaskowskiego. Właśnie to pan Rafał Trzaskowski wspaniale ogarnia całą machinę administracyjną, która funkcjonuje jak szwajcarski zegarek. I właśnie do pana Rafała Trzaskowskiego możemy tylko skierować słowa podziękowania, wdzięczności i nadziei, że pan Rafał będzie dla nas tak wspaniale pracował, jak pracuje i poświęcał swoją energię, swój zapał i swoje doświadczenie organizacyjne i polityczne właśnie dla nas, dla mieszkańców miasta stołecznego Warszawy i dla Warszawy jako takiej. I wielka prośba do tych wszystkich krytyków, którzy właśnie się obudzili. Przyjmijcie do wiadomości, że ten system, który działa w Warszawie, powstawał latami i działa on wspaniale. Mamy wspaniałe miasto, bardzo dobrze zorganizowane, nowoczesne i doskonale zarządzane i za tym zarządzaniem, za sterem stoi pan Rafał Trzaskowski
2026-06-20 04:35:40
0
lukaszcar
lukaszcar :
rAFAŁ,rAFAŁ, rAFAŁ
2026-06-19 04:57:25
0
To see more videos from user @wolnosc.tv, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About