Adam1111Adam1111Adam1111 :
No właśnie, tak jak to pan prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powiedział, zarządza dziesięcioma szpitalami, dba o wszystkie aspekty zdrowia i życia mieszkańców Warszawy i wszystkich osób znajdujących się pod opieką warszawskiej służby zdrowia. Jest to wspaniała praca, bo wszyscy wiemy, jak wysoki poziom usług medycznych jest dostępny w Warszawie. I to nie z powodu, że mamy taką wspaniałą sytuację, bo właśnie za tym, że ta służba zdrowia w Warszawie jest tak dobra i na tak wysokim poziomie, za tym stoi pan prezydent Warszawy, pan Rafał Trzaskowski. I to jest fakt. To jest niepodważalny związek przyczynowo-skutkowy. Mamy wspaniałego prezydenta, który wspaniale zarządza warszawską wspaniałą służbą zdrowia. I to działa fenomenalnie, bo wszyscy, którzy zetknęli się z warszawską służbą zdrowia, to widzą na przestrzeni lat poprawę jakości usług, poprawę warunków świadczenia usług medycznych. I dzięki temu... Właśnie możemy powiedzieć, bo my to jako warszawiacy widzimy, słyszymy i odczuwamy osobiście, my jesteśmy świadkami tego, jak pan prezydent Rafał Trzaskowski wspaniale zarządza warszawską służbą zdrowia, bo jest prezydentem odpowiedzialnym, prezydentem zaangażowanym, prezydentem świadomym potrzeb i prezydentem świadomym celów. I właśnie te cele pan prezydent Rafał Trzaskowski wspaniale, odpowiedzialnie osiąga. I te wielkie potrzeby pacjentów służby zdrowia i służby zdrowia jako takiej pan prezydent Rafał Trzaskowski rozumie i stawia sobie jako priorytet, aby te potrzeby, odnieść się do tych potrzeb i w jak największym stopniu te potrzeby zaspokoić wysokim standardem usług medycznych, dostępnością usług medycznych. Jeżeli chodzi o te jakieś podwójne etaty czy potrójne etaty, to ta sprawa dla mnie zupełnie nie wygląda tak, jak przedstawiają to media, bo to jest jakby taka wielka histeria, robienie z igły widły. i robienie afery tam, gdzie żadnej afery po prostu nie ma. Po prostu doszło do jakiejś typowo biurokratycznej pomyłki, z której sami zainteresowani mogli sobie nie zdawać sprawy. To znaczy i sam zatrudniony lekarz mógł po prostu nie ogarniać tej biurokratycznej strony całej sprawy, bo on jest lekarzem, podkreślam, on jest lekarzem, on się zajmuje leczeniem
2026-06-20 04:33:48