Ognisko harcerze kiełbaski.... To były czasy 🥰 i czarna warta 😁💪💪
2026-06-19 18:13:14
8
Café Berlin Finsterwalde, :
oj,oj 🥰
2026-06-22 18:53:15
1
Sławek :
CZUWAJ 👏🤗
2026-06-22 21:42:16
1
Rafał S :
Uwielbiam te piosenkę, wystarczy zamknąć oczy i wszystkie wspomnienia wracają te z przed czterdzistu lat, morze, las, namioty, kolejka wąskotorowa z Pogorzelicy i ......