@adrian.cojocariu74:

ADRIAN COJOCARIU
ADRIAN COJOCARIU
Open In TikTok:
Region: GB
Thursday 18 June 2026 21:57:36 GMT
19612
2045
62
512

Music

Download

Comments

mbbobby3
mbBobby :
Am fost și noi odată cineva în această lume
2026-06-19 19:09:14
24
dansong09perii
02@5/09@2 pv.dan :
ce am fost și ce-am ajuns
2026-06-19 10:19:47
17
petrearotaru8
💙⏳Rotaru Petru🔐❤️💙❤️❤️ :
Dumnezeu să-l odihnească în pace
2026-06-19 16:52:13
14
marianvlad60
Marian Vlad :
A fost o dată ca niciodată
2026-06-20 16:44:23
6
eusicuvoi
👀🫵😂văd 😂😂 :
Acum 😂avem avionul Romanesc 😂😂la Cotroceni 🙈
2026-06-20 20:18:53
3
michael.bruges
Michael.Bruges :
Am zburat și eu cu el (1983 & 1984) pe ruta București Timișoara și București Oradea foarte, foarte silențios față de Tupolev sau Antonov....!🥰🥰🥰
2026-06-19 15:27:44
13
user370212350405
Vasile Durcă :
și acum facem 😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-19 17:30:50
3
gica09537
Gica :
-si acum nu mai facem 🤔🤔🤔?
2026-06-19 19:00:37
1
ion.gh41
Ion Gh :
AZI ?!?
2026-06-19 13:27:15
1
dani.vasile.foria
Dani Vasile Forian :
2026-06-19 19:07:34
0
user3374347657167
.. :
2026-06-20 15:52:39
1
basarab.george
Basarab George :
Bun
2026-06-20 18:18:02
1
constantin.iliesc09
Constantin Iliescu :
Am fost pasager, confirm! 😳🤨🤪
2026-06-19 19:36:00
8
adriandragomir377
adriandragomir377 :
epoca de aur era socialista,eram vazuti bine in lume tara puternica,acum suntem vazuti pârliți ca ultima tara.
2026-06-20 13:32:06
10
serbachinmirela
SICTIR TIKTOK ! :
Când România era o țară.
2026-06-20 17:36:39
10
addromaniaromaniagmail.c
Tortuga :
si azi facem avioane ( de hartie) in parlament si guvern
2026-06-19 07:37:47
12
andy.borcean
Andy.borcean :
da și eu din fericire am zburat cu acest tip de avion...s au făcut și lucruri bune..și Romania in comunism a avut cea mai bună situație economică din acea vreme...acum?? ... dezastru
2026-06-20 03:12:21
6
valerianardelean
_la_post :
Mulțumim Nicolae Ceaușescu
2026-06-19 16:10:09
9
tudortoader68
Toader Tudor :
Am zburat cu el în 90 la Londra! Aveam industria noastră și nu stăteam la mâna altora pentru orice!
2026-06-20 17:55:06
4
dmykng
Damy92 :
si au mintit. a este prea zgomotos, prea scump de întreținut.. in conditiile in care era silențios si foarte rezistent....din frica unei concurente mondiale infailibile au distrus acest proiect si fabrica(străinii cu ajutor intern)
2026-06-20 18:10:56
4
floriansmedoiu
floriansmedoiu :
azi nu ne interesează decât profilul partidelor 🤣🤣🤣
2026-06-19 18:58:07
3
To see more videos from user @adrian.cojocariu74, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About