Am zburat și eu cu el (1983 & 1984) pe ruta București Timișoara și București Oradea foarte, foarte silențios față de Tupolev sau Antonov....!🥰🥰🥰
2026-06-19 15:27:44
13
Vasile Durcă :
și acum facem 😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-19 17:30:50
3
Gica :
-si acum nu mai facem 🤔🤔🤔?
2026-06-19 19:00:37
1
Ion Gh :
AZI ?!?
2026-06-19 13:27:15
1
Dani Vasile Forian :
2026-06-19 19:07:34
0
.. :
2026-06-20 15:52:39
1
Basarab George :
Bun
2026-06-20 18:18:02
1
Constantin Iliescu :
Am fost pasager, confirm! 😳🤨🤪
2026-06-19 19:36:00
8
adriandragomir377 :
epoca de aur era socialista,eram vazuti bine in lume tara puternica,acum suntem vazuti pârliți ca ultima tara.
2026-06-20 13:32:06
10
SICTIR TIKTOK ! :
Când România era o țară.
2026-06-20 17:36:39
10
Tortuga :
si azi facem avioane ( de hartie) in parlament si guvern
2026-06-19 07:37:47
12
Andy.borcean :
da și eu din fericire am zburat cu acest tip de avion...s au făcut și lucruri bune..și Romania in comunism a avut cea mai bună situație economică din acea vreme...acum?? ... dezastru
2026-06-20 03:12:21
6
_la_post :
Mulțumim Nicolae Ceaușescu
2026-06-19 16:10:09
9
Toader Tudor :
Am zburat cu el în 90 la Londra!
Aveam industria noastră și nu stăteam la mâna altora pentru orice!
2026-06-20 17:55:06
4
Damy92 :
si au mintit. a este prea zgomotos, prea scump de întreținut.. in conditiile in care era silențios si foarte rezistent....din frica unei concurente mondiale infailibile au distrus acest proiect si fabrica(străinii cu ajutor intern)
2026-06-20 18:10:56
4
floriansmedoiu :
azi nu ne interesează decât profilul partidelor 🤣🤣🤣
2026-06-19 18:58:07
3
To see more videos from user @adrian.cojocariu74, please go to the Tikwm
homepage.