w normalnej pracy tak na pewno masz czas na robienie sobie tik toczków
2026-06-20 16:09:25
2
patif2023r4Gaming :
O jasny pierun! Ale nostalgia z polskim aktorem, aż ośmielę się rzec: "SUPERMOC, AKTYWACJA!! Ochrona Ninja, Obrona Dzikim Wiatrem!"
2026-06-24 12:48:30
1
Szczęśliwy Wilk :
🤔🤔🤔to jutro przyjdę 😂😂😂
2026-06-19 08:36:36
24
Tomek5962 :
kto cały rok sprzedaje lody? 😳
2026-06-21 06:31:08
0
Junior85 :
Za tyle siana za gałkę 😅 dawaj większe porcje
2026-06-19 15:51:08
1
🫶🫶Lunaa🫶🫶 :
ja swoje wakacje w robocie właśnie zaczęłam bo miałam pracę jak chodziłam do szkoły przez całe trzy lata więc dzisiaj był mój ostatni dzień więc czuje sie super mogę wkoncu odpocząć w wakacje po przepracowaniu każdych wakacji przez te trzy lata
2026-06-24 13:40:24
1
ZACZAROWANY BRDL OFFICIAL🎵 :
a w styczniu?
2026-06-22 12:51:12
1
PAWEŁEK :
2026-06-19 14:27:49
0
Piotr Wojnowski :
Super 🥰
2026-06-19 18:14:43
8
Da Wid :
a zapiekanki 🤔
2026-06-19 10:33:56
2
Ferrari F430 Spider :
no nie przesadzaj
2026-06-19 13:35:02
3
Young Dawid :
życie
2026-06-23 13:59:43
0
user5962847734958 :
pociesze cie bo ja również pracuję 365 dni w roku 💪😁
2026-06-24 16:51:31
0
𝒮 𝓏 𝓎 𝓂 𝓀 ♂ :
A ręcznie też robisz?
2026-06-20 05:53:23
1
kondixonyt :
dc
2026-06-20 03:52:22
0
Brandon :
dobra lodziara.
2026-06-22 11:59:29
0
Mariusz Mariusz :
sam bym się pytał🤗
2026-06-21 00:43:11
0
Adam Torłop :
👍👍👍
2026-06-19 13:56:21
0
To see more videos from user @teambosko_kielce, please go to the Tikwm
homepage.