jakim cudem 3 reprezentację mogły być w jednym meczu i żadna z nich nie mogła go wygrac chce też wiedzieć czego na koniec były karne i każda drużyna miała tylko 3 gdze zawsze ma się ich 5 bardziej interesuje mnie zdanie ekspertów ma ten temat chce też usłyszeć opinie innych ludzi co na ten temat myślą . Na moim miejski złozyl bym petycje o powierzenie tego meczu lub karnych . dziękuję a oto moja wypowiedź na temat tego filmiku