@masha1990pro3: Співбесіда#Молокія

masha1990pro3
masha1990pro3
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 19 June 2026 09:55:16 GMT
70291
726
176
140

Music

Download

Comments

4youmilla
Ludmila Kapustina :
Доброго дня. Такі питання практично у всіх великих Компаніях ставлять. І це не інтерес співробітника відділу персоналу. Я багато років працювала HR . Якщо хтось працював на високих посадах, той розуміє такі питання. Менеджер по персоналу повинен скласти характеристику про людину яка шукає роботу , щоб можна було в своїй анкеті зробити опис по кандидату і свою анкету передавати керівнику підрозділу. Керівники як раз і просять , щоб при " вході " була детальна інформація по претенденту на вакансію. Це лише спосіб оцінити людину і потрібно доречні і не доречні питання . HR рекрутер повинен виконувати свою роботу і на співбесіді бувають різні питання. Це їхня робота.
2026-06-23 06:00:52
34
user3411103365413
JuliaM :
Я також після звільнення була вдома 2 місяці, то коли вже почала оновлювати резюме всі роботодавці запитували як це так, що я просто була вдома і не шукала роботу. Це дуже дивувало, ну як так можна сидіти вдома і не працювати 😂😂😂 Я просто хотіла відпочити і морально і психологічно, фізично стати відновленою. Бо довела себе до такого жахливого стану, постійно стрес був, недосипання, недоїдання в день, ввечері переїдання. Набір ваги, то був жах.
2026-06-23 16:58:29
25
elennahodka
Арчік :
Це мабуть її особисте питання ☺️Їй мабуть цікаво стало...
2026-06-23 08:04:42
25
bezumniitv
ШАЛЕНИЙ / Безумный TV :
Ніколи від скуки не хотів на роботу 😅🤣 це погано ?
2026-06-24 07:31:22
7
lena88779
Lena :
В нас з дитинства вкладали, що ми повинні працювати і коли хтось випадає з цього ряду це дивує,як так, а чому і за що? Нас не вчили відпочивати, бачити світ і розуміти себе, насолоджуватися життям,це виявляється для інших чимось неприємлимим. Це нормально,коли людина взяла тайм-аут для себе і вирішила пожити і коли вона знову вирішить підти на працю, то це буде гарний працівник, бо його енергія не на 0. Любіть себе і поважайте інших, в людини має бути право жити і не лише на пенсії 🙂Хай у кожної людини завжди буде можливість зробити паузу,коли вона цього бажає, бо життя одне і часто ми не вспіваємо зробити те про що мріяли, бо ми даруємо свій час іноді не тим і не там.
2026-06-24 04:52:28
10
user9620519366020
Nadin :
я при таких запитаннях просто дякую і йду на вихід😁
2026-06-24 06:24:02
11
nataliyakovalyova7
nataliya :
Нормальне питання. А взагалі, дорогі люди, яким гроші не потрібні, сидіть і далі вдома. Є ті, кому ця робота справді потрібна, питання виживання, а Тернопіль -маленьке місто, навряд чи там ринок праці дає багато пропозицій.
2026-06-23 16:46:12
15
antonina.sch
Antonina SCH :
Дуже навіть потрібне питання, дивно, що ви цього не розумієте.
2026-06-24 13:26:48
3
user36339482128606
Надія Гром'як :
Ви молодчинка!
2026-06-24 08:07:49
1
angelin_a67
Аngelina097 :
задають такі питання,я сама с таким зустрілась,я навіть не змогла зразу зрозуміти що це правда,кому яке діло на які кошти людина живе і жила
2026-06-23 12:09:01
8
ksv884
KSV :
Дуже правильне запитання від Молокія
2026-06-24 19:24:07
1
lada88881
🍀 :
часто спілкуюся з кандидатами, ніколи не дозволяла собі задавати питання такого формату. Погоджуюся з Вами.
2026-06-24 16:08:05
3
lina_artstudio
Linochka :
і в мене питали на онлайн співбесіді хто мені гроші дає😂 це була посада рієлтора,то там питання взагалі жесть ще були про квартиру де я живу)
2026-06-24 14:11:11
3
lana830753
Lana :
Порадьте будь ласка яким пасивним доходом можна зайнятися. Хочу трохи від роботи відпочити можливості немає
2026-06-24 14:34:15
1
user3812740079526
user3812740079526 :
Смішно і грішно,коли з.п 15, а запрос на 30
2026-06-24 11:23:41
7
gotsiyandr
Gotsiyandr :
яка різниця за які гроші людина живе це тупі запитання і це недоречне питання на співбесіді рекрутер HR менеджер має в першу чергу питати по суті які обов'язки графік роботи яку роботу може кандидат виконувати які функції про оформлення і т д
2026-06-24 18:50:57
0
alisha85799
Alisha :
У нас така "скучающая" пришла, три тижні попрацювала і другий тиждень годує обіцянками дійти до роботи. Правильне питання задали у відділі кадрів
2026-06-24 18:42:57
3
user4109107745585
Ирина :
Очень правильный вопрос, важно понимать мотивацию поиска работы, если вы не работали, но за что то жили, то для вас эта работа не так уж и важна, просто скучно стало, собственно, что вы и сказали сами в начале видео. Вы в любой момент просто развернётесь и уйдёте, такие сотрудники очень "необходимы".
2026-06-23 10:55:02
54
ksaniya92
ksaniya :
Мене питали з ким я живу. Сільпо
2026-06-24 13:18:09
1
da_89alena
Elen_MUR🍒 :
теж було...в 23 році😅😂😂
2026-06-24 09:52:32
1
july_at
July_At :
Це все дуже цікаво,з такими питаннями,ви мабуть довго сиділи вдома.
2026-06-24 10:39:12
1
viki_dz93
Dzvonkovsjka Viktoriya :
є гроші,аое скучно,щось не так!
2026-06-24 11:49:37
1
user4249875951279
saha :
мене запитували як я жила де була що не працювала можуть поцікавитися у попередніх роботодавців як ви виконували роботу думаю ви їх відповідь знаєте сідай 2
2026-06-24 10:29:48
1
lesyaslizkova8
lesyaslizkova8 :
Мені таке питання теж, ставили. Правда не в цій компанії.І перерва між роботами в мене була 2 місяці. То дуже дивуватись, як я могла прожити без роботи.
2026-06-23 19:13:38
4
umnichka007
umnichka007 :
підкажіть, будь ласка, який може бути пасивний дохід, не знаю з чого почати можна? дякую
2026-06-23 14:09:37
1
To see more videos from user @masha1990pro3, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About