Lena :
В нас з дитинства вкладали, що ми повинні працювати і коли хтось випадає з цього ряду це дивує,як так, а чому і за що? Нас не вчили відпочивати, бачити світ і розуміти себе, насолоджуватися життям,це виявляється для інших чимось неприємлимим. Це нормально,коли людина взяла тайм-аут для себе і вирішила пожити і коли вона знову вирішить підти на працю, то це буде гарний працівник, бо його енергія не на 0. Любіть себе і поважайте інших, в людини має бути право жити і не лише на пенсії 🙂Хай у кожної людини завжди буде можливість зробити паузу,коли вона цього бажає, бо життя одне і часто ми не вспіваємо зробити те про що мріяли, бо ми даруємо свій час іноді не тим і не там.
2026-06-24 04:52:28