Бояться человека это плохо.Человека надо уважать.На колени нельзя поставить того кто не готов играть на их инструменте и по их правилам. Тот кто готов идти ,а не ползти не возможно сделать удобным.Не перед кем не становись на колени кроме Бога
Я то чего они боялись,я Скорпіон,а они лохонулись,бумеранг уже летить,каждий получить по заслугам.
2026-06-20 13:09:31
7
Valentina :
совершенно верно сказано 🥰❤️🌹👍
2026-06-20 13:21:30
6
Rosia :
💯 я саме та яка прийшла там де багато хто не проходив не був і не бачив Я та ким є ким стала бо я нова версія моя сила і я вже не боюсь я не звинувачую себе в собі я чекаю слушного моменту і час працює на мене Я ще про себе скажу нагадаю боятися не треба треба побажати намагатися розуміти що відповідати за вчинки дії і слова треба визнавати для себе люди визнають лише ті хто знає і розуміє своє значення своє право люди що мовчать не менше сказати бояться визнати не хочуть перед собою показати свою суть тому що я знаю їх суть і їх вартість яка без вартості обезцінена не в мені не для мене а в них самих для них же самих назавжди вони покинуті вони розгублені загублені назавжди в собі вони не впевнені вони налякані А якщо це одна людина то їй дуже важко і не просто я не прощаю всім але роблю виняток із винятків всіх я можу пробачити і простити можу зрозуміти і почути мовчання бо я знаю причину і страх і біль мовчання як важко і не просто все розуміти все відчувати що ти без сили ти без волі і дозволяєш себе руйнувати добровільно всім а вони настільки тупі і без людні бездушні що тішаться і радіють своєю тупістю тому нічого не мають свого а живуть чужим і дивуються А як же так А як вона ще може як вона ще тут легше сказати не дивуюся нещасна бо навіть не уявляють яка Я сильна у нещасті яка незламна тому що я така тому що я бачу тому що я знаю тому що я відчуваю розумію і намагаюся довести і сказати всім голос хто я і що маю право на право просто бути собою не для них не для всіх а для когось особливого і для себе з собою в першу чергу я є завдяки вам такою як ви хотіли але ви не передбачили моєї сили моєї волі мого права і мого бажання бо я завжди знаю куди йду чого хочу і до чого прагну бо маю право бо я це я і розпилюватися ділитися на всіх щоб бути як усі вигідною корисною але не важливою я не буду ніколи нізащо не сподівайтеся я кремінь я сила я воля я є просто є хто вибере і зрозуміє той знає хто ні ти слава богу як добре бо я маю багато роботи над собою я ціную свій час і свій вибір я пізнаю я зважую і розумію де я хто я з ким я і для чого саме якось так
2026-06-20 08:18:54
5
intizar :
кто не считается боже пусть знает, я то человек чего они боятся! благодарю бога
2026-06-20 11:31:34
10
shmyrouhenadij :
я то чего они боялись🔥🥰❤️
2026-06-21 19:27:33
4
Margarita :
я то, чего они - боятся 💖✨
2026-06-20 08:23:51
5
Оксана Петрова :
Я то чого они. боятся
2026-06-20 11:13:32
7
Лариса Гурович :
Я то чего они боялись
2026-06-20 11:44:34
4
. :
Я то чего они боятся 😂
2026-06-20 06:04:51
5
🌸Oksana🌸 :
100%❤️
2026-06-22 06:39:43
2
Elxan memmedov Siyavus oglu :
Да будет так.
2026-06-20 21:22:18
4
Alexandra64848 :
Я то чего они боялись. @
2026-06-21 20:05:21
2
Diol :
Я то, чего они боялись
2026-06-21 19:00:09
2
Marine Sargsyan :
Я то
2026-06-21 18:56:22
2
Галина :
Я то, чего они боялись.
2026-06-21 09:55:51
3
usersj5evhr0t0 :
Я ТО,ЧЕГО ОНИ БОЯЛИСЬ!!!❤️❤️❤️
2026-06-20 08:01:02
2
To see more videos from user @sanya_222999, please go to the Tikwm
homepage.