@sanya_222999:

🆂🅰🅽🆈🅰_222999
🆂🅰🅽🆈🅰_222999
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 19 June 2026 11:49:10 GMT
38798
3132
662
440

Music

Download

Comments

3337778_
Божий Сын :
Что нас не убивает, делает нас сильнее.
2026-06-19 22:18:56
45
user8405447515121
Людмила :
2026-06-20 04:06:46
8
www.tiktok.tava
Тава :
Бояться человека это плохо.Человека надо уважать.На колени нельзя поставить того кто не готов играть на их инструменте и по их правилам. Тот кто готов идти ,а не ползти не возможно сделать удобным.Не перед кем не становись на колени кроме Бога
2026-06-20 13:36:55
9
userione4rvdbs
Светлана :
С Благодарностью принимаю Верные Послания! ❤️Мир вашему дому!!! ❤️💜🙏😊🌟🌟 Благодарю Вселенную Аминь!!! 🌟🌟🌟🌟🌟🌟
2026-06-21 07:20:10
5
user65510430985288
Алла Строменко :
Я ТО ЧЕГО ОНИ БОЯЛИСЬ ! 😂😂😁😁😳😳😳😳😳🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-20 09:21:34
5
sba8236
Sába :
ja ti čivo oni bajalis ❤️
2026-06-20 11:44:02
5
9..g20
9. G :
Я то, что они боялись!
2026-06-20 03:54:12
7
user25879153442212
maria. @@@######## :
Я ТО ЧЕГО ОНИ БОЯЛИСЬ.✨✨✨
2026-06-20 11:41:15
5
user6148047600558
Т :
Я то что они боялись🙏🙏
2026-06-20 13:49:11
5
user21096881742636
Віталій Литвин :
Я то чего они боялись,я Скорпіон,а они лохонулись,бумеранг уже летить,каждий получить по заслугам.
2026-06-20 13:09:31
7
user29072716179321
Valentina :
совершенно верно сказано 🥰❤️🌹👍
2026-06-20 13:21:30
6
rosia2234
Rosia :
💯 я саме та яка прийшла там де багато хто не проходив не був і не бачив Я та ким є ким стала бо я нова версія моя сила і я вже не боюсь я не звинувачую себе в собі я чекаю слушного моменту і час працює на мене Я ще про себе скажу нагадаю боятися не треба треба побажати намагатися розуміти що відповідати за вчинки дії і слова треба визнавати для себе люди визнають лише ті хто знає і розуміє своє значення своє право люди що мовчать не менше сказати бояться визнати не хочуть перед собою показати свою суть тому що я знаю їх суть і їх вартість яка без вартості обезцінена не в мені не для мене а в них самих для них же самих назавжди вони покинуті вони розгублені загублені назавжди в собі вони не впевнені вони налякані А якщо це одна людина то їй дуже важко і не просто я не прощаю всім але роблю виняток із винятків всіх я можу пробачити і простити можу зрозуміти і почути мовчання бо я знаю причину і страх і біль мовчання як важко і не просто все розуміти все відчувати що ти без сили ти без волі і дозволяєш себе руйнувати добровільно всім а вони настільки тупі і без людні бездушні що тішаться і радіють своєю тупістю тому нічого не мають свого а живуть чужим і дивуються А як же так А як вона ще може як вона ще тут легше сказати не дивуюся нещасна бо навіть не уявляють яка Я сильна у нещасті яка незламна тому що я така тому що я бачу тому що я знаю тому що я відчуваю розумію і намагаюся довести і сказати всім голос хто я і що маю право на право просто бути собою не для них не для всіх а для когось особливого і для себе з собою в першу чергу я є завдяки вам такою як ви хотіли але ви не передбачили моєї сили моєї волі мого права і мого бажання бо я завжди знаю куди йду чого хочу і до чого прагну бо маю право бо я це я і розпилюватися ділитися на всіх щоб бути як усі вигідною корисною але не важливою я не буду ніколи нізащо не сподівайтеся я кремінь я сила я воля я є просто є хто вибере і зрозуміє той знає хто ні ти слава богу як добре бо я маю багато роботи над собою я ціную свій час і свій вибір я пізнаю я зважую і розумію де я хто я з ким я і для чого саме якось так
2026-06-20 08:18:54
5
user6670727591106
intizar :
кто не считается боже пусть знает, я то человек чего они боятся! благодарю бога
2026-06-20 11:31:34
10
shmyrouhenadij
shmyrouhenadij :
я то чего они боялись🔥🥰❤️
2026-06-21 19:27:33
4
margarita87846
Margarita :
я то, чего они - боятся 💖✨
2026-06-20 08:23:51
5
oksanapetrova547
Оксана Петрова :
Я то чого они. боятся
2026-06-20 11:13:32
7
user1454810062704
Лариса Гурович :
Я то чего они боялись
2026-06-20 11:44:34
4
hjhjgjg1
. :
Я то чего они боятся 😂
2026-06-20 06:04:51
5
user9212120015561
🌸Oksana🌸 :
100%❤️
2026-06-22 06:39:43
2
user5239151739602095sede
Elxan memmedov Siyavus oglu :
Да будет так.
2026-06-20 21:22:18
4
alexandra64848
Alexandra64848 :
Я то чего они боялись. @
2026-06-21 20:05:21
2
diol3039
Diol :
Я то, чего они боялись
2026-06-21 19:00:09
2
marine.sargsyan62
Marine Sargsyan :
Я то
2026-06-21 18:56:22
2
galina_zabivlelele811
Галина :
Я то, чего они боялись.
2026-06-21 09:55:51
3
usersj5evhr0t0
usersj5evhr0t0 :
Я ТО,ЧЕГО ОНИ БОЯЛИСЬ!!!❤️❤️❤️
2026-06-20 08:01:02
2
To see more videos from user @sanya_222999, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About