Jezu tak ja się zawsze czuję jak jakaś wybitna koneserka napojów i uważam że z monsterów najlepszy z takich dostępnych No to uważam że jest to ultra rose viking Berry ten taki zielony z takimi czarnymi płatkami prążkami o smaku melona i czegoś tam on jest mega dobrym jabłkowe też jest mega spoko jakiś czas temu też piłam tego różowego jasnego i on też jest zajebisty A najgorsze monstery to zdecydowanie ten Moro o smaku coli Ale posmakuje jak słaba rozwodniona Cola no w c*** się zawiodłam ogólnie pamiętam że mega dobry jest ten Rio de Janeiro ale on jest bardzo słodki
2026-06-20 02:27:54
0
Qauseeditsツ :
każdy z nas kiedy nowy dzik:
2026-06-20 21:17:57
2
ox33n ♫⃠⛧ :
🔥
2026-06-21 11:58:15
0
Xavi ( ^ω^ ) :
Real talk
2026-06-20 01:16:00
0
panda_221 :
dziś testuje kolejny smak dzika
2026-06-20 10:35:55
1
Dawid Kaźmierski :
Ja kiedy nowy dzik
2026-06-20 15:01:34
0
Lk.v2 :
pierwszy
2026-06-19 12:03:50
0
ddddd4 :
pierwsze sekundy decydują czy jest dobry czy nie 😭
2026-06-20 13:00:20
0
okonix.diecast :
2026-06-19 14:08:09
2
ewer.wiki :
rel
2026-06-19 16:07:37
0
❌2 :
4
2026-06-19 12:05:30
0
Ig:SzYm6k_7 :
pierwszy
2026-06-19 12:04:44
0
Nikola🩷 :
uuu tak
2026-06-19 20:23:35
0
. :
rell
2026-06-19 12:05:00
0
Mateo :
piąty
2026-06-19 12:05:28
0
Jamnix🥀 :
Szkoda tylko że nie mam 18 lat...
2026-06-19 12:23:47
1
user._.08.1 :
poczułem zapach i smak tego monstera
2026-06-19 16:32:46
0
ktoś :
ja z kolegą 30 monsterów już prubowaliśmy w miesiąc
2026-06-19 14:12:35
0
To see more videos from user @ferzauliboxing, please go to the Tikwm
homepage.