после этого видео конкуренция на это направление вырастит в 2-3 раза
2026-06-20 12:14:07
141
J :
Ену жаксы универма?
2026-06-24 17:20:09
1
R♤ :
Я хочу в бразилию
2026-06-20 08:02:16
70
daulet :
түркістанда туризмге арнайы университет бар, (IUTH) өзім сол жақты оқып бітіріп жатырмын, ол жақтада студенттерге условиясы жақсы грантка түсу қиын емес басқа вуздардан қарағанда, лично өзімнің опытымнан айтып жатырмын
2026-06-20 13:54:26
3
♡ :
Туризм связано с тугаренство?
2026-06-19 21:12:33
18
ida-kun🇯🇵 :
а зарплата, работа?
2026-06-20 11:12:37
14
𝓝𝓾𝓻𝓪𝓲𝔂𝓶 ' 🪽 :
после туризма кем работают в основном?туристом что ли 😔
2026-06-21 06:44:58
5
🌑 :
Мә туризмға түскім келеді географиям жақсы ана кітаптын дізесін шығарып оқыдым бірақ ағылшыным хуйня 😭
2026-06-20 13:37:00
5
Milan🇮🇹, :
9 кейн болама
2026-06-20 06:40:53
1
щищми :
Здравствуйте! подскажите пожалуйста, а какие языки изучаются помимо английского в Ену на Туризме? Вы учитесь на английском , если да тяжело?
2026-06-19 12:20:34
0
zari :
вы в Казахстане учитесь можно подробнее пожалуйста,я хочу поступить в корею в йонсеи
2026-06-20 06:09:18
0
𝓏𝒶𝓇𝒾𝓃ℯ𝓈𝓈 :
1 ші курсты бітірдім бірақ бүкілі негатиф аитадаго маган түсінбид бұл профессияны😂көбісі
2026-06-20 04:26:23
1
anel🐾 :
Ену грант нешеге түстінізз???
2026-06-19 15:06:31
5
AYASHKA :
Грантқа + 65 түсе аласыздар😁 туризмгеее❤️
2026-06-20 12:15:59
3
Asema🦋 :
ЕНУ ға 50 баллмен түсе алмаймыз ба? туризмға
2026-06-19 21:24:38
2
_avazbekovna7 :
Я тоже учусь на туризме. Честно, учусь ещё и чтобы кайфовать. Туризм — прям вау-профессия😁
2026-06-21 06:37:32
2
Sezimka🦙 :
Англды көтеріп туризмға түсейін бе? 9ға көштім
2026-06-20 19:57:23
0
menemes :
4 курс осы жылы битирген адам ретинде, туризм пайдасы жок, уакыт куртпандар
2026-06-20 07:46:24
1
ᴀzizzhᴀnᴏvnᴀ :
На туризм какое направление?
2026-06-20 07:58:52
1
Space :
11 сынып енді оким 11 ден бастап оқу, дайындалу кеш па? Ағылшын география бастап оқу қиын ба?
2026-06-20 04:54:47
2
damilyaaa1 :
Здравствуйте,я знаю,что вы на мой комментарий не ответите но все я пишу из за боязни будущего. Вы на видео сказали,то что география сложная надо учить. Но я собиралась готовиться по географии с 11 классса, а с 10 класса начать три предмета. Это история,мат сауаттылыгы,агылшын. Теперь думаю изменить ли схему? Очень хочу от вас получить совет. Как никак вы поступили с 120 баллом.
2026-06-19 21:49:08
0
𝓐𝓴𝓷𝓲𝓮𝓽 :
оған киін жұмыс таба аламыз ба?
2026-06-20 11:54:14
1
𝐴𝑦𝑎𝑘𝑎ᶻ 𝗓 𐰁 :
айлтс тапсырдынызба?
2026-06-19 19:16:09
1
𝐊𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚𝐚𝐫𝐢𝐡𝐞𝐭𝐚✨ :
ену стоит па?
2026-06-20 04:17:23
1
To see more videos from user @_nnuray01, please go to the Tikwm
homepage.