@centrzoru_dp: Якщо є проблеми - не зволікай☝🏻 #офтольмолог #офтольмологіядніпро #центрзору #хворобиочей

Центр Зору на Калиновій
Центр Зору на Калиновій
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 19 June 2026 13:39:56 GMT
570067
5513
159
2074

Music

Download

Comments

memazur_
Олег :
Останнє красівєнько🌨️⛄️🎄🎅
2026-06-23 14:03:43
185
oksanasavchukslipchik
Оксана Савчук (Слипч :
міопія+ астегматизм
2026-06-22 20:16:39
176
bel_phegor0
crying pony :
у мене комбо, міопія і астегматизм😁
2026-06-23 05:55:49
22
toka.cola75
kreite :
в мене міопія+ астегматизм і короткозорість, а зір: праве -7, ліве -5
2026-06-25 12:34:22
1
kisyhina
kisyhina :
спасибо, обрадовали😂
2026-06-23 08:59:42
18
shelest.tviy
Шелест :
мені постівили діагноз астегматизм. але я не бачу як на цьому відео. просто те що далі від мене не таке різке
2026-06-23 19:30:06
4
sni.rud.1993
Si..rud... :
Все індивідуально 👌 міопія +ск.астегматизм. Бачу нормально
2026-06-23 15:16:04
5
yarikfast
yarikfast :
а якщо в мене зір -9 майже і астегматизм високого ступені, тут такого не показали, трішки по іншому
2026-06-24 03:47:42
1
diana78709
🇺🇦Діана Музиченко 🇺🇦 :
у мене міопія ,астегматизм
2026-06-22 16:57:17
11
jizzy228
Jizzy228 :
Астегматизм -3.75
2026-06-23 21:02:48
0
__l.e.n.a__4
Lena :
а може астигматизм з'явитись в 42р раніше був 100% зір,
2026-06-23 12:56:39
0
blacklist.niko
Миколаїв 🇺🇦 Blacklist :
Останнє "Різдво 24/7" 🥲❄️
2026-06-24 01:14:34
6
olijaolija
Olya) :
А мені сказали, що це вікове і нічого з цим зробити не можна, ну добре мені так сказали, але моїй доньці в 22 роки також приписали в клініці Оксфорд, що вікові зміни, тому вона погано бачить
2026-06-24 05:58:56
0
molytva_anny
Тиха Молитва Анни 🕊️ :
Дякую Тобі Боже, за те що мої очі можуть нормально бачити ❤️
2026-06-23 16:51:47
3
d.sh.y27
d.sh.y27 :
У мене була міопія і астегматизм. А тепер щастя на обох очах😅☺️
2026-06-23 07:47:43
4
diana01969
Diana ❄️♑❄️☔🌧️ :
- + астигматизм 😁
2026-06-23 17:55:12
2
n999.metro
Maks-Metro :
А какого хера у меня астегматизм диагноз ,если я идеально вижу
2026-06-24 10:08:08
1
mr.gray298
Mr Gray :
лучше бы сказали, что из этого поддаётся лечению?
2026-06-24 12:37:04
2
user9593759808534
Любов Вайман :
В мене все на купу
2026-06-23 23:25:56
1
gshpilka80
Галина :
Диструкція,звикла з дитинства ,тих крапочок не помічаю,поки не згадаю,що вони є!
2026-06-23 19:51:29
1
mala1019135327334
Аня :
мене міопія
2026-06-22 17:44:46
1
user757418135051
Тимо Марія :
А в двох місцях одну річ бачу ,шо це ?
2026-06-22 20:49:43
0
anna.msh.anne
Anna :
ліве і праве вроджені вади: міопія катаракта глаукома - ліве око і не бачить, праве: міопія і катаракта. Про інше не помню. Дякую що показали збоку😁 я лікуюсь як каже лікар😉
2026-06-23 15:50:03
0
innamalchenko3
♒Інна🇺🇦🧸 :
в Мене астиогматизм катаракта і 2 операції на правому оці
2026-06-23 23:52:09
1
dianka_5991
🌙🤍✨𝒟𝒾𝒶𝓃𝒶🌙🤍✨ :
Астегматизи, дякую 👍🏻
2026-06-23 13:04:48
1
To see more videos from user @centrzoru_dp, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About