@toi_poliak: 🇵🇱PL/🇺🇦UA Czytaj opis/ читай допис 🇵🇱 Pierwszą część traktujcie z dystansem, drugą nie. Jak ktoś chce sobie chodzić patrolować ulice i reagować na naruszenia prawa (nawet jeśli wybiórczo- tylko w stosunku do cudzoziemców), to niech chodzi. Jak ktoś próbuje udawać służby i legitymować ludzi, to wszyscy razem powinniśmy takiego kogoś pogonić. 🇺🇦 До першої частини ставтеся з дистанцією, до другої — ні. Якщо хтось хоче ходити патрулювати вулиці й реагувати на правопорушення (навіть якщо вибірково — лише щодо іноземців), то нехай ходить. Але якщо хтось намагається вдавати з себе представника служб і перевіряти документи у людей, то ми всі разом повинні когось такого прогнати