Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@abdulanimalrescue: #flyyyyyyyyyyyyy #netherlands #australia
Abdul Animal Rescue
Open In TikTok:
Region: UG
Friday 19 June 2026 14:21:31 GMT
483
148
7
19
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
. :
May Allah help you
2026-06-19 18:59:08
1
caca :
https://vt.tiktok.com/ZSQcebFfM/
2026-06-19 19:58:13
1
Juan de Dios :
https://vt.tiktok.com/ZSQvC9CAw/
2026-06-19 15:22:36
0
Sonik👑 :
❤️❤️❤️
2026-06-19 18:42:24
1
tigrinost :
❤️❤️❤️
2026-06-19 17:08:38
1
To see more videos from user @abdulanimalrescue, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Manusia munafik🙂↔️
Прикольні люди, які «не в темі» чогось, але своє «фу» висказати треба. Мене це не бісить. Не дивує і не викликає нічого окрім усмішки. От сидиш ти на стільчику, нікого не чіпаєш пахнеш Frédéric Malle “Music for a while”, який пахне мені особисто дуже гарною лавандою і ніби віниловою пластинкою, трохи солодко, різко але лаванда, це найгарніша лаванда яку я чула. І ця лаванда мене в стресових ситуаціях дуже заспокоює. І хтось заходить в кімнату і такий «фу!!! Тут що кицька насцяла?». І ти розумієш, що це камінь в твою сторону. Але прикол от в чому. Мені так неперевершено пофігу. Мені це навіть лестить, якщо чесно. Бо я розумію, що їм не сподобались в композиції ананас і пачулі. Та і похуй, якщо чесно. Або ж «Фу! Ти що хвора? Від тебе за кілометр несе маззю зірочка!». Яка «зірочка»? Яка «мазь»? Це неймовірно гарна тубероза в Aldebaran. Космічна. Кришталева. Вона нагадує мені пізню весну і якусь внутрішню гармонію і силу. Чи « О, Боже! Ти смердиш жуком «вонючкою»». Так! Саме жуком! Саме вонючкою! І пишаюся цим! Бо я знаю що це давана, пачулі, шкіра і бальзам ялиці дали такий ефект. І для мене це не жук, і навіть на краплинку не схоже для мене на якогось жука. Бо вдихаючи Chandigarh Express я бачу щось значно більше. Для мене кожен запах це спогад у флаконі. Старий, новий. Я не люблю дешеві синтетичні парфуми. Вони пахнуть нічим. Вони пусті і бездушні. Ніякі. Я пригадую квартиру у Вінниці. Балкон, який весь поріс виноградом на четвертому поверсі. Балкон старий, обшитий деревом. І влітку стара розтріскування фарба на цьому дереві починала грітись і пахнути, і сухе дерево під фарбою пригадувало, що колись і воно було лісом. Заходиш на балкон, і вдихаєш. Запах літа, запах деревини і фарби, запах мастила у скрині з інструментами дідуся і різні деталі, мідна проволока, резина. Пил, і неймовірний аромат сушених трав. Які висіли і сушилися на сонечку. Ти кидаєш на підлогу велике мʼяке одіяло, подушку, кладеш поруч бергамотовий чай і починаєш читати книжку. Якщо пощастить, то можливо хтось щось спече…І до чаю буде ще цукрова пампушка, яка пахне карамеллю. Запах свіжо покладеного асфальту викликає у мене бажання відкусити шматочок 🫣😄😄 А ще я обожнюю запах фарби і розчинників. Але дуже в міру, бо в мене від них сильно болить голова. Тому ні. Я не буду носити парфуми від Quess чи Zara. Можливо для когось вони і класні. Для мене вони синтетичні, якісь поверхневі. Вони не торкаються нічого всередині мене. Така історія.
Sửa lỗi cú Drive với Engage Alpha Pro 16mm #pickleball #pickleballvietnam #pickleballtiktok #pickleballtips #engagepickleball
ölürdüünn#azraxv #kesfet
💔🚬 C'Mere #Interpol
#masukberanda #fyp
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy