komfort psychiczny najważniejszy jest. Dobrze zrobiłaś
2026-06-21 05:36:17
1101
Ewa Jack :
Bardzo profesjonalnie napisana wiadomość z pełną kulturą ☺️
2026-06-20 21:26:52
942
Użytkownik045 :
Klientki wybierają sobie stylistki. My też mamy takie prawo :)
2026-06-21 08:55:58
420
jzieminska :
Pełen profesjonalizm. Szanuję.
2026-06-20 20:14:58
807
❤️🔥 :
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu jaki bije z tej wiadomości do klientki, uważam że dobra decyzja
2026-06-21 06:54:37
452
Karina Skiba :
Kiedy pani rzuciła mi tekstem że powinnam robić paznokcie prostytutka bo pracują dupa a nie rękoma i może wtedy by się trzymało - też podziękowałam za współpracę. Przekroczyła granicę jakiejkolwiek przyzwoitości. Bardzo dobrze zrobiłaś!
2026-06-21 07:37:09
83
Joanna Tyla119 :
bardzo dobra decyzja 👏👏👏
2026-06-20 17:57:25
144
Kasia Sławska Makeup :
Zrobiłaś bardzo dobrze, a co ważniejsze - w pełni profesjonalnie! Komfort pracy jest ważny. Obyś miała już tylko super klientki ;) pozdrawiam
2026-06-21 11:01:05
118
kasiullka.ch :
Oczywiście , że dobrze. Już co chwilę po drodze byłoby „coś” …
2026-06-20 17:39:17
142
smietankova_98 :
Bardzo dobrze i mówię to jako klientka, mam swoją stylistkę już kilka lat i ufam jej w 100% bo to ona jest specjalistką nie ja. Jeśli bym nie ufała to zmieniam salon, proste.
2026-06-20 20:18:35
176
Smar, mydło i powidło 😁 :
Podziwiam elegancję w przekazie. Szacun 😎
2026-06-20 17:39:45
55
🦋 okiem Aguśki ✨❤️ :
Szanuję za taką decyzję :)
2026-06-21 08:47:13
52
Bella :
Dobra decyzja
2026-06-21 05:40:08
39
Bunia :
Bardzo dobrze zrobiłaś ale zbyt szczegółowo się tłumaczyłaś! Jedno zdanie w zupełności by wystarczyło bo takie pety gasi sie szybko!
2026-06-21 12:37:36
81
Aniia :
Bardzo dobrze ! A wiadomość wspaniale napisana , wyważona, profesjonalna .
2026-06-21 08:51:43
37
Monia Gramatyka :
Chciałabym w takiej sytuacji zachować tak zimną krew. Hania, pełen profesjonalizm. Niestety, ale to była jedyna dobra decyzja. I pewna jestem że ulga. I tu zadaje sobie często pytanie - jeśli bym ją dalej przyjmować to jak się będę czuć? A jeśli zakończę współpracę i nie będę jej widzieć, jak się będę czuć? Wybór jest wtedy łatwiejszy.
2026-06-20 19:30:33
74
Mika :
Tak , bardzo dobrze. Komfort psychiczny najważniejszy 👏
2026-06-21 14:44:18
21
znajoma_dla_znajomych :
Bardzo dobrze zrobiłaś !!!
2026-06-22 09:55:02
5
Eveline_ :
oczywiście że dobrze zrobiłaś i zrobiłaś to idealnie bo z klasą 😍
2026-06-21 06:17:52
37
MoonShine :
Powinien być jakiś spis klientów i żeby można oceniac ludzi 😂😂😂
2026-06-21 08:29:55
9
☠️Bombelek ☠️ :
Bardzo dobrze.
2026-06-20 17:58:32
11
Julia_4822 :
Dobrze zrobiłaś
2026-06-21 05:35:42
17
lola-27 :
Napisałabym, że dalsza współpraca już nie jest możliwa i że wizyty zostały anulowane. Nic więcej. On ciebie nie szanuje i twojego komfortu to ty też nie musisz się tłumaczyć
2026-06-21 06:13:11
21
uneameartistique :
Ja nigdy nie tłumaczę. Miałam takich klientek może 5. Po 12 latach pracy wystarczy że ktoś mi nie pasuje czymkolwiek pisze „umówione terminy są anulowane, bez możliwości dalszej współpracy. Pozdrawiam”
2026-06-20 21:29:03
35
Agnieszka Rajda :
Bardzo dobrze ja bym też tak postapila
2026-06-21 11:21:51
19
To see more videos from user @fitz_hanna_, please go to the Tikwm
homepage.