@retegi_ticia: Így alakult az előkert az elmúlt 4 hónapban…🙈❤️ Tudoooom gazooos, de annyi mindent kell kint csinálni sose érek a dolgok végére🥲🤣❤️ A gazokat leszámítva hogy tetszik?🥰
Nekem nincsen kertem, de itt vannak az én kis növény standom😁
2026-06-19 17:22:48
63
Kitti Szincsák :
Tícia, ha vannak még terveid és megakarod nézni milyen lesz később, hát a chatgpt zseniális benne, esküszöm mostanában kert tervezésre használom rendszeresen 🤣🫣
(éljenek a nagymama hobbik 😎🤣🥰)
2026-06-19 16:41:52
29
László Cseh :
Szia! Nagyon klassz! 😊 A varjúháj majd csak nyár végén, ősszel viragzik. De csodaszép lesz!😁
2026-06-19 21:08:28
14
Tímea :
Levendulát virágzás után durván vissza kell metszeni, mert csúnyán fel tud kopaszodni és kinyúlik a hosszú fás szára. Gyönyörű kertecske, évről évre szebb lesz, már látszik ✨🥰
2026-06-19 16:25:44
7
Adri :
Fantasztikus. Csodaszép😍
2026-06-19 18:43:10
3
Trixyke🫶🖕 :
Ha úgy nézed nem gaz. Elő növények..
2026-06-20 19:52:09
1
annagirizd :
éljeeeen a zöld 😍
2026-06-19 20:53:06
2
pfhh37 :
nagyon szép lett,ügyesen megcsináltad. obiba jönnek folyamatossan a szebbnél szebb virágok,gyertek válogatni😊
2026-06-20 07:14:55
2
julcsi106 :
Nagyon szép 🥰🥰🥰
2026-06-20 05:59:07
1
Orsi :
A felső részen én végigmennék hetente kapával. Nekem így sikerült visszaszorítanom a gazt, hiába mulcsoztam, túl nagy területű az angol ágyásom, nem tudtam elég vastagon, így amíg nem nőnek össze a virágok, növények, a talajtakarók nem szövik be, kapálok. És a kapálástól szinte már alig van. 🙂
2026-06-19 19:46:09
3
fruzsibalogh260 :
Szerintem kristályvirág szuper lenne a felső részre jó terülős és bírja a szárazságot😊
2026-06-19 20:16:08
2
BB Panna⚡️ :
A kutyafáját 3 hete gazoltam ki félig, látom már az se látszik 😆
2026-06-19 19:02:30
1
202020202020 :
Csak a toklasszal vigyazzatok ha a kutyus oda tud menni
2026-06-19 21:36:07
1
Eszti :
Nagyon szép lett! Egy ötlet de kúpviràgot, kasviràgot, díszgyertyát és ernyős verbénát ültetnék a talajtakarók mögé, esetleg bugás hortenziát. :)
2026-06-20 07:28:29
1
Ági :
Nagyon nagyon menő 😍🥰
2026-06-19 18:39:48
1
Ilona Barsi :
Ügyes vagy
2026-06-21 10:52:10
0
Enikő☝️😜 :
igazi kertesz vagy😍
2026-06-19 15:51:53
1
Balázs Julianna :
Nagyon szepek 🥰🥰
2026-06-19 16:21:34
0
✨Zoé✨ :
Nagyon szép😍🥰
2026-06-19 15:57:31
0
wife_of_the_boss :
amikor ilyen meleg van nem baj ha gazos!védi a virágokat és tartja a nedvességet
2026-06-19 16:41:31
1
K.Zsu.K :
deimádom 🥰😍🫶🏻
2026-06-19 15:59:41
1
Csicsi :
Van cuki lila talajtakarónk ha szeretnél ☺️
2026-06-19 16:32:00
0
Lestyánné Fábián Anita :
❤️❤️❤️
2026-06-21 08:42:53
0
Bernadett Lénárd :
gazolj ki és mulcsozással megúszod a további gazolást🥰
2026-06-20 17:41:31
0
Plantprotecting Rita :
Nagyon kedves kert, ügyes vagy 🥰
2026-06-22 10:49:44
0
To see more videos from user @retegi_ticia, please go to the Tikwm
homepage.