@nadiaa.ilchuk: Хто з вас любить окрошку? Я в шоці, але це прям тооп!🤌🏻🤭 чому раніше я це не їла??😳 #окрошка #страва

Надія🤍
Надія🤍
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 19 June 2026 15:58:58 GMT
231665
9955
696
226

Music

Download

Comments

liana7314
Liana :
Ми не куштували)Ми влітку на 80% з неї складаємося🤭 Харків🥰
2026-06-19 21:27:23
2010
read_me_slowly_
Karina :
Воно мені на вигляд як ригота
2026-06-19 19:18:28
313
_keryyy_
Карина 🎀 Beauty blogger :
Я зі сходу(Харків)і ми жити не можемо без окрошки😁тільки кожен готує її по різному , в мене вдома зазвичай готуємо з курячим філе ,та на майонезі ,бо сметану я взагалі не люблю.
2026-06-19 19:07:36
343
kkkatyaa_1
Катя Мелихова :
Донецька обл- роблю тільки на сироватці😍 Була в гостях у Львівській обл, готувала там, всім сподобалось (до цього вони ніколи не куштували)
2026-06-19 17:39:30
88
anastasiya.shekhovtseva
Anastasia UGC | Блогер🫰🏻 :
Капець, як ваша мама родом зі сходу жодного разу не приготувала вам її?😅 У нас вона влітку майже не закінчується
2026-06-20 08:15:15
79
roman.petrenko.fr
Roman Petrenko Fr :
Як це взагалі можна їсти?
2026-06-20 13:13:20
21
mqw107
Włada :
Спробуйте на сироватці з сметаною
2026-06-19 22:19:04
60
myrichieparrot
Parrot 🦜 Richie :
Я з Харкова ! І приготуйте на курячому бульйоні з куркою! Ви будете в шоці але це такий розйоб! 🥰
2026-06-20 14:50:53
46
viki_toriiats
viki_toriiats :
я ем окрошку только по харьковски
2026-06-19 20:05:21
267
_mari_kov_
Merisa :
Найсмачніша на майонезі)
2026-06-20 07:01:21
10
content_by_ponomarova
Даша | Контентмейкер | UGC :
Бульйон, зготуйте на бульйоні💛
2026-06-21 05:17:27
9
olgaa.gosteva
olgaa.gosteva :
Я з Полтавщини, зараз живу у Харкові. Все своє життя обожнюю окрошку 😍На всі свята готували, та й просто так. Найбільше заходить влітку☺️
2026-06-20 08:50:46
7
user_888827
m :
Обожаю окрошку, але тільки на майонезі, з іншим нічим навіть не уявляю її
2026-06-19 22:20:16
5
.nastya177
Настя :
На квасі 🤮🤮🤮🤮🤮 в нас завжди готували майонез розбавлений кип'яченою холодною водою.
2026-06-20 09:04:33
9
largenttourne
Mois :
Ніколи не зрозумію, нащо засирати те що не коштували? не коштували - не коментуй, що не смачно. Це те саме що сказати що любиш тарганів їсти, але ніколи не коштував їх.
2026-06-20 15:18:37
5
...karamelka1
Ксю :
самая вкусная ,как по мне,это на бульоне. девочка из Харькова научила . у нас в Херсоне пробовала на воде и майонезе, вкусно,но не то
2026-06-20 13:46:52
12
dar2ria
𝒟𝒶𝓇𝒾𝒾𝒶𝓍𝓍 :
Самая лучшая еда летом
2026-06-20 07:23:12
13
amina_andreevna2
Aminka🌸 :
Харьковская самая вкусная🥰
2026-06-20 06:23:40
6
bulochka_s_izumchikom_
Булочка :
на воде со сметаной, немного мазика и лим.кислотой 🥰 можно добавить немного горчицы
2026-06-20 08:28:09
12
oli4ka_0
Оля :
Ніколи не пробувала, я зі Львова🥰
2026-06-19 16:37:17
23
darchik752
дарчік :
На сиворотці найкраща окрошка
2026-06-20 05:02:57
6
mimimortics
Mimimi :
Айран, кефір, сировотка смачно, інше гірше по смаку
2026-06-20 09:39:18
8
ix9307
ЛюбовьМIX :
А представьте- жара,37-38°,и у плиты стоять очень не хочется! А в холодильнике полная кастрюля окрошки! Холодненькой!
2026-06-20 11:49:27
5
_anastasia_1410
Anastasia🎀 :
Луганська область, окрошка 🫶🏻😅
2026-06-19 16:42:26
50
0lluserll
Елена Агаркова727 :
Мені більше подобається на курячьому бульоні, курятина замість ковбаси, це дуже смачно. І я з Харкова
2026-06-20 07:59:53
10
To see more videos from user @nadiaa.ilchuk, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About