Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@nextstopcat: Please protect my foundation on my nose #europe #europa #bottlecap #almdudler #wien
Catherine 유경
Open In TikTok:
Region: AT
Friday 19 June 2026 17:39:29 GMT
1198
97
4
6
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.27MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.27MB
)
Watermark .mp4 (
1.27MB
)
Music .mp3
Comments
🦓🐊⭐️🪽 :
i hate that the caps stick to the bottle😭
2026-06-20 10:53:39
0
🧸ྀིྀི :
ALBENDUDLER BESTES!! Can I get a hi back?
2026-06-19 18:15:03
1
To see more videos from user @nextstopcat, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
¡Nunca desobedezcas al encargado!
Не я Хліб кавун придумала, але я його повторила за @Каріна Костенко Це рецепт хліб за яким готувала для його я - вода 375г.(350г. + 25г.) - борошно для хліба 500г. - закваска 100% - 100г. - сіль 10г. - мед 20г. - червоний та зелений барвник І маслини чорні Мед в хліб я вже завжди додаю, мені подобається це Змішую борошно 500г. та вода 350г. Залишаю на 2 години постояти Через 2 години додаю закваску 100г. на піку, руками обʼєднала і залишила під плівкою на 30-40хв. Додаю в тісто мед, обʼєдную руками, додаю сіль і воду яка залишається 25г. Вимішую руками, розділяю тісто на дві частини, одна більша на 100г. туди я додаю червоний барвник, а в меншу частину зелений колір Вимішую тісто, і залишаю на 40хв. Потім роблю перше складання Чекаю 40хв. Роблю ламінування і додаю до червоної частини порізані оливки Зелену частину просто розтягую на мокрому столі Залишаю знову на 30-40хв Потім роблю одне складання і залишаю на дві години на бродіння, потім загортаю червоне тісто в зелене і залишаю на нічну ферментацію Випікаю хліб 25хв з паром 240 градусів Цельсія, і 20хв. без пару 240 Цельсія, гріє нижня частина духовки #хлібкавун #хлібназаквасці
隻小手遮不住所有的陽光,一小步遮不住每個人的心。”"Một bàn tay nhỏ không che hết nắng. Một bước chân ngắn không đi hết lòng người.
# عظـﷺــم الله اجورنا وجوركم #ياحسين ##في هذا اليوم
#tigraytiktok🇻🇳🇻🇳tigraytiktok #🇪🇹🇪🇹🇪🇹🇪🇹🇪🇹🇪🇹ኢትዮጵያቲክቶክ❤❤
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy