Bəli Allah rəhmət etsin iptidai sinifdə oxuyurdum birdən korlidorda səs küyün sinifə bir müəllumənin bizim müəlluməyə pıcıltı ilə nə isə dediyini və müəllimlərin hönkürtüylə aglamasının şahidi olduq biz sinif uşaqlarıda agladıq bilməyərəkdən neycün? bizim Sumqayıtda yerləşən 28 - li orta məktəbin direktoru Aydın müəllum Allah rəhmət etsin həmin günü məktəbin həyətində Brejnevin həyatdan köcdüyünü və bütün heyyət , məktəb uşaqları necə aglayırdıq bəli uşaq olsaqda bizə başa salırdılar
2026-06-21 03:18:03
51
user2196905382820 :
Кто родом из СССР?
2026-06-20 15:51:10
196
TAC. :
Xoş günümüz sənlə getdi.
2026-06-19 19:14:08
81
Akif :
Я скучаю про эту время
2026-06-21 07:39:52
88
Zahid Muradov :
Вечная Память Л.И. Брежневу. Спасибо Леонид Ильич за хорошую детскую годы.
2026-06-20 04:26:42
146
Aladdin Rustamov :
70-е 80-е годы самые лучшие,очень жаль что не вернуть назад
2026-06-23 12:55:09
34
Salahova Xalida :
Çox gözəl günlərimiz var idi Heyif o günlərdən
2026-06-23 10:50:10
8
Yildizlar :
Allah rahmet elesin 🤲 en gozel gunleri yasamisdiq onun dovrunde 😔
2026-06-23 17:41:53
6
NO NAME :
Nur icinde yatsin en gozel gunleri yasamisdig onun dovrunde😫
2026-06-22 12:30:47
26
user1750818557754Черемуха :
Мне 65 лет и его время был самым хорошим Есть что вспоминать Царство ему не
бесное
2026-06-24 09:57:46
8
Meriban Mamedova :
Азербайджан Баку Салам алейкум 🥰🥰🥰
2026-06-22 14:54:29
29
user91873100070 :
Aali orta mektebi oxuyan her kese gönderiw verilirdi iwlemek ücün cox sade gözel heyat idi cox terbiyeli uwaqlar yetiwirdi o dövrde heyf o günlerden
2026-06-21 09:06:02
10
гюля :
Да,оказывается,мы жилы в коммунизме и не замечали этого.🥺
2026-06-21 09:12:05
22
fefetaburg :
единственный человек который достоин похвалы как руководитель
2026-06-20 02:39:09
20
ÜmidHüseyn :
Как хорошо мы жили
2026-06-20 01:13:40
17
NİKO :
Просто хочу сказать ДА
2026-06-22 10:40:45
6
Ирэн :
🙏🙏🙏🙏🙏 помним золотые времена где же СССР
2026-06-20 17:32:17
14
emilya_26_ :
dunyanln en xeyirxah gozel insanl
2026-06-20 16:08:55
6
nataliabolotova74 :
красавчик, светлая память ему
2026-06-20 04:02:51
7
gulnazbabayeva812. :
Да.Хорошие выли времена,жаль.🥹
2026-06-20 01:29:15
15
user9260956607736 :
мы дети СССР. Было детство 👍
2026-06-20 18:43:59
6
лезгин :
ДА ; ИМЕННО БЫЛО ТАК , СОГЛАСЕН С АВТОРОМ НА 100 % .
2026-06-20 18:42:22
41
sliva :
Счастлива, что мне выпало жить в брежнеасккю эпоху!
2026-06-19 18:33:23
37
solii :
Allah rehmet elesin qozel insan cox qozel qunlermizi xatlrlatdl qedis hakkl20kep coreymiz suyumuz her sey yerindeyidi o dunyesi qozel olsun
2026-06-20 07:33:02
61
Esmira Həsənova :
Allah rəhmət eləsin bu kişiyə. Onun dövründə çox gözəl yaşadıq. Uşaqlığımı, gəncliyimiz çox gözəl keçdi.
2026-06-21 13:58:52
9
To see more videos from user @angelakeimadinova, please go to the Tikwm
homepage.