Dacă distanța este scurtă nu prea se aud diferențe… arată bine de tot cablul e profi… şi eu sunt fan cupru.
2026-06-23 04:26:46
1
Bones :
nu stiu unde auziti voi diferente intre cupru si argint sau intre grosimi de fire 2.5mmp si 4mmp cand in interiorul boxelor intre crossover si drivere un cablu no name de 1.5mmp
2026-06-20 06:58:00
6
Dan_AryTrans_Dan :
grea pasiune,jur, doar nevasta mea ,ma inteles greu😂😂😂
2026-06-22 20:38:34
1
Stefan Atlas Electric⚡️ :
Vezi să fie cupru ofc obligatoriu în domeniul audio
2026-06-23 00:36:08
1
SENS :
Și cablul ăla de la Dedeman, pentru cleștii aparatului de sudură, zici că nu e bun? Eu îl folosesc de ani de zile, atât la boxe, cât și la subwooferul din mașină, și sunt foarte mulțumit de el. E flexibil, rezistent și, din experiența mea, își face treaba excelent. app. se găsește pe diferite grosimi...
2026-06-20 22:18:54
3
smith :
misto Bananele....blugii cum sunt?!😎
2026-06-20 22:13:25
2
Stefan Geambasu405 :
apropo de cabluri,vreau sa incerc niste cabluri din folie de cupru,nu rotunde,am auzit că suna mai bine decât cele cu lite împletite!
2026-06-19 19:12:23
3
Cata_s18 :
Oare si in hdmi este cupru ? 😁
2026-06-20 22:27:39
1
simion96 :
Merg ofc de 2.5mm? sau sa merg direct pe 4mm?
2026-06-19 20:43:49
1
Bogdan Albu :
mișto, dar am impresia ca ai uitat sa imi trimiti boxele alea de la concurs 🤣🤣🤣
2026-06-19 19:30:00
0
Cipi Bobescu :
ce pret are?
2026-06-19 19:38:27
2
AriOn :
argint e nașpa daca ai tweeter cu Ribon , am testat
2026-06-19 20:18:28
1
calatorprineuropa5 🦔🎸🎹🎹 :
oare mie de ce îmi plac cel mai mult medile. vocile clare mă interesează cel mai mult
2026-06-19 20:03:33
1
Calin :
aluminiu cuprat😂😂😂
2026-06-21 20:43:46
2
Stefan Geambasu405 :
spune mi te rog nu i așa că Spotify a început sa sune ok după ce au trecut la calitatea de studio?Înainte nu mi placea sunetul,era comprimat fara spațialitate!
2026-06-19 19:09:27
2
Dolean Radu :
pai da lițe pt bass și înalte. Kimber 8 TC mi se pare cel mai mișto
2026-06-19 19:45:44
1
Printomat by V&V Studio :
i-as fi tras si cate 10cm de termocontractabil rosu si negru pe capetw inainte de banane
2026-06-20 06:00:41
2
Printomat by V&V Studio :
bisturiu chirurgical, maner nr3 cunlame nr 11 si 12- iti vor usor muuuult munca la astfel de operatiuni
2026-06-20 05:59:32
1
FlorinR :
👏👏👏
2026-06-19 20:46:30
1
Antonio toba :
🥰🥰🥰
2026-06-20 08:27:45
1
Sheben.exe :
💀💀💀
2026-06-19 18:35:11
0
To see more videos from user @taolinwu, please go to the Tikwm
homepage.