to nie takie proste😂😂😂😂 jestem super zadowolona z Prezydenta
2026-06-19 19:20:02
6
Perełka ❤ :
Dokładnie
2026-06-19 19:18:24
2
Danuta Kaznowska :
brawo
2026-06-19 19:26:18
2
Lusilla❤️❤️❤️ LEHIA :
To jest chore co się dzieje 😡
2026-06-24 07:58:33
0
Kazimiera Stosz :
a co ten prezent może zrobić z początku tylko było fajnie
2026-06-19 19:38:20
0
Alicja Łukasik :
2026-06-20 21:43:20
0
elbietaszotmiler :
Masz Cenzor rację!!!Wystarczy niech wracaja do siebie wszyscy!!!
2026-06-19 19:41:12
5
Dyzia :
👍👍👍MNIE TEZ TO DRAŻNI TO WSZYSTKO.
ZABRANIE ORDERU TO ZA MAŁO!!!!
TRZEBA IM MAKSYMALNIE UKRUCIĆ POMOC FINANSOWĄ!!
2026-06-19 19:06:16
19
Marek :
i nadal jesteśmy okradani i oklamywani
2026-06-19 19:33:38
5
user9381597929929 :
sensor masz rację
2026-06-19 19:12:04
5
Radhiya :
Nie rozumiem postawy naszego polskiego! prezydenta..🙃 Dlaczego nasz kraj musi zawsze i wciąż pomagać
niewdzięcznym nam Ukrom !??, którzy nie są nam przychylni i nie są przyjaciółmi -jak widać i słychać !?🙃 Zajmijmy się naszą Ojczyzną i losem naszego narodu!!!
2026-06-20 16:33:32
2
Rotrel :
prawda,sam nic nie może zdziałac prezydent ,jest ich za dużo.
2026-06-19 19:36:07
4
MAREKMARO🇵🇱 :
Dobrze że odebrał to jedno ale powinien dalej twardo pokazać gdzie kogo miejsce Polska jest najważniejsza 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
2026-06-19 19:28:38
4
JoviKa :
A...i tak przy okazji odebranie orderu to jedno a cd.pomocy dla skorumpowanego Kraju i umacnianie ludzi którzy maja kurorty,handluja org....???
2026-06-19 19:35:52
3
ABELARD :
CENZOR JAK ZAWSZE W PUNKT
2026-06-19 19:26:50
3
user :
i jeszcze, czego nie dodałeś, szczuje na Rosję ile wlezie ! 😏
2026-06-19 19:31:58
1
ŁukaszPl :
tak jest dobrze mówisz albo w to albo w tamtom
2026-06-19 19:22:51
2
mariolakawczynski :
Będzie wspierał, bo oni są tylko Marionetkami 😈😈😈
2026-06-19 19:41:19
3
joanna6160 :
tak jest, z jednej strony odbiera order, bardzo dobrze, ale pod koniec to gadanie o dalszej pomocy, i Rosji, i Putinie... 🤦🏻♀️po uj..
2026-06-19 19:16:59
4
To see more videos from user @cenzor1999, please go to the Tikwm
homepage.