@ceprywzakopanem: Hej #Wrocław ! Co to ma być ? Wpadliśmy na #wrocławskifestiwaldobregopiwa i taka akcja ? No #burza grubo daje czadu. Oby szybko poszło. . .

Cepry w Zakopanem. Przewodnik.
Cepry w Zakopanem. Przewodnik.
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 19 June 2026 19:50:13 GMT
720618
14991
402
3292

Music

Download

Comments

rdmxnorbercik
☆♤RDMXNorbercik ♧☆ :
środa śląska
2026-06-20 00:42:12
549
paulaaaa099
paulaaaa099 :
czy tylko u mnie nic się nie dzieje
2026-06-20 11:50:06
17
antex374
Antoni :
a ja tu się kurde piecze na Pomorzu 35 stopni
2026-06-20 17:36:33
14
mandarynka897345g
hanulekk_436 :
nie no kocham w dzień 30°c i słońce a potem burza
2026-06-20 21:21:12
11
renatamatuszyk143
Renata Matuszyk143 :
Piękne ♥️. Kocham burzę.
2026-06-19 20:31:25
18
imperatriace
Impératrice :
W końcu dobra burza nad Wrocławiem👍
2026-06-20 05:07:50
76
postal417
PoStal :
nie była potężna
2026-06-20 02:27:02
9
pedrozwasem
Piotr :
Teraz ulewa na Dolnym Śląsku z 32°C spadło na+18°C🤣🤣🤣
2026-06-20 17:43:26
8
ul1265
Tokio hotel_fanka :
wiem bo mieszkam we Wrocławiu
2026-06-20 07:57:01
8
marcint328
MarcinT :
2026-06-20 17:02:56
6
daniel.bochowicz4
Daniel Błochowicz :
kocham takie burze daniel z Malborka 20.06.26🥰🥰🥰
2026-06-20 14:44:43
5
88niki_narkotyki88
🤪💖Niki_Narkotyki💖🤪 :
U mnie też była burza a mieszkam 1 godzinę od Wrocławia ale ta burza była chyba najpotenżniejszom kturą widziałam w tym roku
2026-06-20 05:10:40
6
acro_martyna0
Acro Martyna :
Wrocław wczoraj
2026-06-21 10:43:22
6
probowalam
user no name :
piękne
2026-06-20 17:02:52
5
maja_883
maja_🌟🌺 :
udało mi się zrobić zdjęcie
2026-06-20 08:18:09
21
pawe.strazak
Strażaka :
super komórka rzadkość
2026-06-20 11:51:43
5
przemyslawsurma
primko :
ojej
2026-06-20 13:24:08
6
melaxdddkastiii
🥥🎀Amelia🎀🥥 :
Byłam na wycieczce 11 12
2026-06-20 17:16:22
7
bezcelu71
Bez Celu :
2026-06-20 10:42:55
16
karolina.karolina24
Karolina 1891 :
A u mnie nic troszkę popadało
2026-06-20 07:45:47
6
slzjsnakks
🤍🤍🤍 :
Ja mieszkam w oławie a tak to w bystrzycy fajna wioska i była trochę mocniej i 5 drzew się dużych paliło
2026-06-20 05:36:30
8
becia953
🎙NUTKA 🎵Szaleństwa :
wczoraj Holandia
2026-06-20 17:09:08
11
karolkaczmarczyk111
karolkaczmarczyk111 :
Helo Elon
2026-06-20 15:20:07
5
irenaszewczyk
JENI :
❤️Centrum Łodzi nie było burzy ,gdzieś daleko się błyskało w nocy❤️❤️❤️
2026-06-20 11:15:42
5
To see more videos from user @ceprywzakopanem, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About