перестати платити це мало👈🤔!
Потрібно щоб газова служба повернула усі заплачені гроші 👈
за доставку газу не своїми трубами!
2026-06-20 11:37:34
387
slavik :
так усі розуміють що це державний рекет,а не будеш платить то відріжуть.
2026-06-21 01:59:14
235
Коретчук Петро :
ми всі далбайоби
2026-06-20 18:46:12
188
ogorod :
скоро придумають платить за провода ми ж світло потребляємо
2026-06-20 05:39:31
113
Любов :
Тут і подавати нікуди не потрібно. У мене дома лежать всі чеки, квитанції на труби і на все інше. Я сама провела собі газ 800м за свої кошти
2026-06-21 05:14:43
61
agent007 :
доставка газу - це все схеми олігархів
2026-06-21 05:58:01
150
ПАНАМЕРА!!! :
Вопрос к нашему ,, Потужному " сколько ещё будут дурить ( обкрадати народ України????)
2026-06-20 19:20:15
189
МГБ :
Потрібно підійматися всим,бо вони вже сидять на шиї всі,скоро на голову сядуть, тоді буде пізно,!!😁❤️❤️😏😳
2026-06-20 19:42:53
97
Sasha Sasha :
Ну да це просто лохотрон з розподілом мало того в структурі ціни газу вже включена а грошики йдуть в офшори фірташу і іншим баригам !
2026-06-20 16:41:31
109
alina_alina :
Не тільки за доставку, обман кругом.
2026-06-20 19:19:32
38
Андрей Xiaomi :
і так по всіх областях
2026-06-20 18:50:24
43
sergiyperesunko8 :
Це ніякий не державний рекет. Це приватний рекет.
2026-06-21 12:48:00
28
Валерій Куріцин :
це не новина, що нас дурять по повній
2026-06-21 06:40:42
30
misha :
це питання мабуть треба піднімати на державному рівні цікаво за що ми платимо свїх депутатів
2026-06-20 14:23:02
51
юля :
Ми за все платимо баригам в кишеню.
2026-06-21 04:25:40
23
luda :
Доставка більше коштує чим газ
2026-06-20 13:49:03
31
рижик :
нашу державу очолили бандити
2026-06-21 07:29:24
8
л :
кому не лень пиздят наши деньги
2026-06-20 19:23:24
33
Natalia_Riga :
Если всё вместе откажемся платить т не будем, то им придется уступить народу, ну только при условии все вместе, а если одни плотят другие нет, ничего не получится.
2026-06-21 17:16:22
10
УРСР :
Желательно чтобы все отказались от платёжки, и от высоких тарифов,тогда будет ,,єдність народу,,
2026-06-20 21:29:25
13
olehpetryk8 :
то защо платимо
2026-06-20 14:12:39
18
Ксюша :
Заставили платити за доставку газу тепер третя платіжка за обслуговування труб вони не знають за що ще здерти а люди дружно плотять
2026-06-21 06:31:54
8
Aleksander Kharkov :
До речі, доставка вже входить до ціни 1 куб.м. газу в Укрнафтогазі. Дивиться все це на офіційному сайті компанії. А всі ці транспортні компанії-рога й копита!
2026-06-21 09:52:11
5
valentuna :
жарять і ми мовчимо.Потрібно діяти вже
2026-06-21 05:08:22
6
user82461466869704 :
сейчас по воде мутят за доставку воды.плату придумали
2026-06-21 13:01:08
6
To see more videos from user @user7382474233611, please go to the Tikwm
homepage.