Я вже сивочолий дядько ,а пісню цю чув з малих років ,казав тато і дядьки ,що наш рід з козаків ,тому мабуть у мене Любовь до козацтва .Пишаюсь цим .❤️❤️❤️💪💪💪💪❤️❤️❤️
2026-06-20 04:59:32
11
Віра ❤️❤️❤️ :
Мій тато любив цю пісню,знаю і я цю пісню👍👍👍
2026-06-20 09:15:38
5
Марічка Ян :
🌹🌹🌹 То є сила !!!!!
2026-06-20 08:24:40
4
Daouadi Himed :
🙏💕🇺🇦💯لؤلؤة ارض💯🇺🇦💕🙏
2026-06-22 17:36:44
1
Tezoro :
Мені дуже подобається ця пісня!Дуже сильна пісня про исторію України!Приходить на спомин,коли зібралась наша велика родина на свято,співали цю пісню дуже гарно!Дякую! Слава героям Українського народу!🥰🥰🥰