Silver Fox :
У мене буває таке, що я впродовж дня думаю ''от сяду увечорі, келишок вмовлю компанію скласти'', а в результаті завалююся спать без усіляких келишків😅. Взагалі забуваю, що думала вдень про те вино.
Що ж до планування, то я дійсно планую. Приблизно так: потрібно більше одного вихідного дня після, про всяк випадок нехай це буде у відпустку, не забути купити цитрамон і якийсь сорбент, а також мінералку, а ще нормально поїсти. Потім починається планування того, що саме буде з напоїв, а також що піде до закуски. І після такої масштабної підготовки, я випиваю пів пляшки вина чи 0,5 пива😂. Здається, я більше задоволення отримую від планування цього нестримного дебошу, ніж від алкоголю😂😂😂
2026-06-22 10:02:32