@matsekha_artterapist: Почніть лікування вчасно! У @FenixxRehab Тгк щоб залишатися психічно сильним: shelter_inyourhead #алкоголь #залежність #психотерапія #пиво

МАЦЕХА✍🏾психологиня
МАЦЕХА✍🏾психологиня
Open In TikTok:
Region: UA
Saturday 20 June 2026 05:33:00 GMT
5728
132
56
91

Music

Download

Comments

..madlena
Єrunda :
Абсолютно не вживаю алкоголь, і не думаю про нього, але слухаю так, з острахом «може в мене алкоголізм?»😳😅😂
2026-06-20 15:05:23
18
user1749100394067
Patryk :
Дякую хоч щось виграв😂😂😂😂
2026-06-20 20:55:30
4
valenta_m
❣️ :
Бакальчиком? Пф,моя задача після важкої роботи залишити світ без алкогольних напоїв взагалі😂
2026-06-20 13:32:10
10
n0_more_sunshine
nomoresunshine :
пару років назад я би теж виграла, але проміняла алкоголь на антидепресанти, що далося взагалі не легко. Пару місяців назад злізла з АД і вже чекала на алко двіж, але виявилося шо я якось випадково більше не алкоголічка😅
2026-06-21 05:33:36
1
blizearh
Blizearh :
норм я про себе це зна круто 0/5, в мене купа алкоголю але можу випити 1-3 бакальчика коли є настрій це може бути 1 раз в 1-3 тижні
2026-06-21 04:14:51
2
hutsulka__
Оля⛰️ :
Не пʼю взагалі😁
2026-06-20 23:35:51
1
kateryna.pkh
kateryna.pkh :
Я, яка не пʼє! Але уважно слухає😁
2026-06-20 05:35:29
3
veldiam
Юлія :
от я не те щоб люблю саме спʼяніння, але! ввечері бокальчик просекко з холодильничку я не можу цьому протистояти😏
2026-06-20 12:50:28
2
thetyikaa
тупо дерево 🌲 :
Навіщо ти так зі мною?))
2026-06-20 06:06:02
2
astroshubska
Ця Шубська... 🙄 :
Жодного пальчика, але я алкоголік. 750 днів ремісії
2026-06-22 16:26:25
3
user8352814968397
Ольга Макерова :
все про мене, але я не алеаш!!🤣
2026-06-20 19:23:55
1
ishtar.8
Ірина Андріївна :
якщо намічається якась п'янка, то я думаю лише про майбутнє похмілля. це коли якісь дні народження, корпоративи..
2026-06-20 18:17:35
1
subway_redd1t
Teamwork :
я не планую випити. це завжди спонтанна дія
2026-06-20 17:58:44
3
silver.fox6839
Silver Fox :
У мене буває таке, що я впродовж дня думаю ''от сяду увечорі, келишок вмовлю компанію скласти'', а в результаті завалююся спать без усіляких келишків😅. Взагалі забуваю, що думала вдень про те вино. Що ж до планування, то я дійсно планую. Приблизно так: потрібно більше одного вихідного дня після, про всяк випадок нехай це буде у відпустку, не забути купити цитрамон і якийсь сорбент, а також мінералку, а ще нормально поїсти. Потім починається планування того, що саме буде з напоїв, а також що піде до закуски. І після такої масштабної підготовки, я випиваю пів пляшки вина чи 0,5 пива😂. Здається, я більше задоволення отримую від планування цього нестримного дебошу, ніж від алкоголю😂😂😂
2026-06-22 10:02:32
0
baden_baden6
baden_baden :
Короче я не алкаш) дякую
2026-06-20 15:51:22
6
anrihard
Andrii UA :
2/5 норм😅
2026-06-20 16:15:27
2
bogdanivna1998
bogdanivna1998 :
1
2026-06-20 17:26:49
0
anna.spiridonova8
Ania :
Aaaaaa, то триндець, я алкашка 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-20 16:06:26
0
shaulatalyna
Nika Koshkin :
В мене з народження дуже висока толерантність до алкоголю. Тому він вбиває мене раніше ніж я напиваюся. Так я і не зрозуміла навіщо люди це п'ють,тому що ні сп'яніння ні ейфорії ніколи не відчувала.
2026-06-20 20:34:51
1
vitr.77
77 :
Бля Я даже на ногах загнув😂😂😂😂😂
2026-06-20 17:27:57
1
alinatankov
ALINA VIBES :
Похмілля відчуваю навіть коли не пила😅 вагітні будні вони такі
2026-06-20 16:49:12
1
sushkovaleriia
SushkoVa :
Ну 2/5, то можна ще спиватьсь далі 🙂
2026-06-20 16:32:10
1
taero_jk
taero :
п'ю регулярно, але жодного пальця не загнула🤔
2026-06-20 13:08:53
3
thetyikaa
тупо дерево 🌲 :
Я даже не стала загинати пальці
2026-06-20 06:06:25
4
stillborn.boy
Stillborn.Boy :
Ну раз такий привід, я переміг, то можна відсвяткувати🥰
2026-06-22 10:06:16
0
To see more videos from user @matsekha_artterapist, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About