transformers cybertron series sideswipe is a decepticon
2026-06-20 16:10:59
502
hhncff :
not actually tho
2026-06-22 09:11:47
0
D3MON_H3ADZ_RACING :
2026-06-21 00:51:21
303
lilbro.rn :
The transformers in disguise game was actually good bro
2026-06-21 17:49:07
55
ufight857 :
Who lived longer
2026-06-21 19:34:45
11
ChaplainWulf :
They aren’t the same “character” they just share the same name. If you want to say that two sideswipes are the same character look at fall/war of cybertron and RID2015 they are “technically” the same character cause they are from the same continuity
2026-06-21 05:22:56
17
TrueSpidey :
side swipe in transformers in disguise was peak
2026-06-21 06:24:21
6
h1phyy :
Sideswipe de RID >>>>>>
2026-06-20 20:22:51
6
Laurence Villalobos :
I hate robots in disguise 2015. this show sucks. because kids friendly shows.
2026-06-20 17:37:08
56
xRAKSOx_ :
,,Damn I’m good”
2026-06-21 12:30:50
6
🅰🆃🅾🅼 :
I thought it was cliffjumper wth
2026-06-21 11:21:23
0
z :
actually they not
rid sideswipe's name thought to have taken from the real sideswipe
2026-06-20 11:09:15
7
Sun :
THAT WAS SIDESWIPE?? 😭 (I never watch Robots in Disguise, I've only seen some random clips of it )
2026-06-20 18:19:54
14
JAZZ25 :
Ну ты сравнил мульт и фильм)
2026-06-20 06:34:59
13
chipuhilnik :
Не совсем сайдсвайб из подпрекрытием это другой бот с тем же именем а настоящий был в играх от хай Мун (в общем два разных бота с одним именем то же самое с гримлрком)
2026-06-21 07:48:27
1
децебел :
В фильме хуже раскрыт
2026-06-21 06:55:20
0
Pro payer df :
Sideswipe rid 2015 >>> bayverse sideswipe
2026-06-22 05:26:49
2
E-$ :
No the red one is sideswipe and the silver one is jaz
2026-06-21 15:11:13
2
slycooper 2002 is the best :
Damm I’m good
2026-06-20 11:12:55
4
To see more videos from user @micsz5, please go to the Tikwm
homepage.