@albertrzekiec: Życie jest piękne

Albert Rzekieć
Albert Rzekieć
Open In TikTok:
Region: PL
Saturday 20 June 2026 07:07:44 GMT
14280
758
50
61

Music

Download

Comments

ewakrej
Ewa :
oj. tak.👍 życie jest piękne,proste rzeczy najbardziej cieszą.
2026-06-20 07:31:08
12
dorotasztobryn
doris :
masz rację
2026-06-20 19:56:43
0
michuuu_37
michuu37 :
Jako człowiek pewnie zamożny, mający dom, ogród, pewnie jakiś talent do robienia kasy itd jest łatwiej Ci tak mówić. A życie jest dużo bardziej skomplikowane, ktoś nie ma tyle szczęścia, urodził się w biednej rodzinie, nie miał możliwości się kształcić, do tego dochodzi wycofanie, brak umiejętności rozpychania się łokciami i zamiast cieszyć się chwilami i słońcem zostaje walka o przeżycie każdego kolejnego dnia.
2026-06-20 12:08:22
1
iwona.setagra
Iwona Seta-Góra ❤️ :
❤️🥰❤️POZDRAWIAM ❤️🥰❤️
2026-06-20 09:49:36
2
diamentowa_kofeina
💎☕🅺🅾🅵🅴🅸🅽🅺🅰☕💎 :
jasne, mam to na co dzień, i bardzo szanuję, pozdro🥰
2026-06-20 10:22:34
2
martel606
MarTel :
Słońce to najlepszy lekarz
2026-06-20 12:05:49
1
madziula_kkk
Madzia Madziula :
....bo życie to nie wyścig😉
2026-06-21 07:16:07
0
iwona5937
iwona_008 :
to jest szczęście ,tu i teraz
2026-06-20 08:18:31
1
annaukomska6
annaukomska6 :
Absolutnie tak 👍
2026-06-20 09:06:55
1
gosia.irri
gosia💫irri :
Dobrego dnia ☀️Piękne słowa Pozdrawiam
2026-06-21 08:01:07
0
arleta.sankiewicz
Arleta Sankiewicz :
Dokładnie ,najprostrze rzeczy cieszą.👌🫶Pozdrawiam.
2026-06-20 07:13:07
1
kasiarajfura
Kasia :
Dokladnie ,podstawa słonko jak świeci. 👏😊
2026-06-20 07:28:16
1
diasenoma95
Anna Kaczyńska :
dokładnie tak spędzam swoją wolna sobotę 😍
2026-06-20 08:23:12
1
magorzatabaronows
magorzatabaronows :
Uwielbiam Cię chłopaku.🥰🥰🥰 Żeby ludzie umieli cieszyć się, tym co mają. Gonią za wszystkim i tak naprawdę za niczym. Pozdrawiam .🥰🥰🥰🥰
2026-06-20 21:47:08
0
teresajdrych3
Teresa :
racja, życie jest piękne, trzeba potrafić z niego korzystać.👍
2026-06-20 09:10:05
1
paulisia34
Pauli :
za mało doceniamy małe rzeczy.
2026-06-20 16:04:20
0
kamilaszel
Kamila Szeląg622 :
W końcu ktoś to mówi ! Tym właśnie trzeba się cieszyć tą prostą codziennością , a nie gonić cały czas …. Wtedy tylko odhaczamy kolejne rzeczy a szczęście nigdy nie nadchodzi ,
2026-06-20 18:08:31
0
franczeska123
Monika Sałata :
prawda.✌✌✌
2026-06-20 07:35:14
0
sieja65
sieja :
Ja też kocham takie chwile. pozdrawiam 🥰
2026-06-20 14:18:39
0
kasiap362
kasiap36 :
Dokładnie tak👌
2026-06-21 11:58:43
0
skarba0203
user1404 :
prawda. pozdrawiam. miłego dnia życzę 🥰
2026-06-21 08:38:09
0
michalk955
michalk :
Dokładnie. I to takie wewnętrzne samozadowolenie
2026-06-20 15:24:44
0
universe6034
Universe 🎶🎶🎶 :
Pozdrawiam 😁😁
2026-06-20 14:45:47
0
martynul_kaaa.3
💔🤍✝️martynul_kaaa.3✝️🤍❤️‍🩹 :
i ja też. 🥰
2026-06-20 14:44:10
0
ruda13maruda
Ruda 13 Maruda🇵🇱🇳🇱 :
i o to chodzi 🥰😍🥰
2026-06-20 09:26:35
0
To see more videos from user @albertrzekiec, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About