tak na przyszłość jak będziesz składać tort to rób to w rancie wtedy będzie gładki równy i nic się nie będzie wylewać
2026-06-23 14:54:44
1
🧁 :
jestem fanka brata i ciebie
2026-06-20 08:42:57
3
_Lenik_🪷 :
ty Zuzia może zostań cukiernikiem skoro robisz tak piękne torty.
2026-06-20 09:09:51
0
Leni 💋 :
Wyszedł cudowny 😍
2026-06-20 09:47:03
1
MATI🥊🥊 :
bardzo cię lubię oglądać pozdrowisz fana 😁
2026-06-20 12:55:44
0
Zadymiarz :
pierwszy
2026-06-20 08:27:17
1
Natka :
super tort. jeśli faktycznie lubisz robić torty to polecam składać tort w rancie do pieczenia biszkoptów, wychodzą wtedy proste i niczym się nie stresujesz, a dekorowanie wtedy sprawia jeszcze więcej radości. żeby składać w rancie lepiej mieć podkład pod tort 😊
2026-06-20 11:07:39
8
StarbucksColdFoamLid :
Wow dobre ciasto, ładna.
2026-06-20 16:21:12
3
zoja :
Mam gorączkę
2026-06-21 13:08:31
1
Cocojestspoko :
ale piękny❤️
2026-06-20 08:31:11
9
SIEKIERA🔥 :
Torta 🤤
2026-06-20 08:33:09
5
mela_.x0 :
2026-06-23 10:59:03
0
❤️🩹К💋 :
mogę być twoja fanką
2026-06-20 14:23:58
0
Zuzanna Didi :
Ja robiłam taki na baby shower koleżanki nie ważne że krzywy ale bardzo smaczny 😍
2026-06-21 17:28:04
0
𝐄𝐥𝐥𝐚 :
Where are your short from
2026-06-20 12:09:00
0
Franek :
mogę obsss plsss??
2026-06-20 17:05:14
0
To see more videos from user @zuzaa.xza, please go to the Tikwm
homepage.